OBS ile kaydedilen video kasıyor fakat oyun kasmıyor

Enesakif27

Centipat
Daha fazla  
OBS ile TLOU kayıt yaparken oyun kasmıyor ama aldığım kayıt izlediğimde kasıyor, nedeni nedir? Herhangi bir OBS ayarı yapmadım. AMD ekran kartı kullanıyorum ve video çıkış kısmın da ne kadar yüksek çözünürlük seçersem o kadar kasıyor. 1080p veya 720 çekemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230412_025400.jpg
    IMG_20230412_025400.jpg
    189 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci yerine ekran kartıni nasıl seçebilirim? Bende videolarda izlediğimde gelişmiş te başka seçenekler çıkıyor ama sadce bende H264 mu ne yazıyor ve TLOU bildiğiniz gibi işlemci %100 kullanıyor optimizasyon sıkıntısı var ondan dolayı 2 sinede dednz gibi gücü yetmiyor.
Ekran kartınızın desteği yoksa olmaz sanırım. Ayrıca eğer ekran kaydı alacaksanız GeForce Experience yada AMD ReLive kullanmayı tercih edebilirsiniz, onlar ekran kartı üzerinden kayıt alır.

Dosya boyutu çok yüksek çıkıyor ve disk okuma hızınız yetmediği için kasarak mı izliyorsunuz acaba 🤔

Bilemedim hocam HDD kullanmıyorum çift SSD var YouTube'a atıp izledigimde kasma olmuyor.

Ekran kartınızın desteği yoksa olmaz sanırım. Ayrıca eğer ekran kaydı alacaksanız GeForce Experience'ya da AMD ReLive kullanmayı tercih edebilirsiniz, onlar ekran kartı üzerinden kayıt alır.

Ekran kartım Shadow Live'yi desteklemiyor denemiştim.

Geri
Yukarı