OBS ile Twitch yayını kasıyor

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. OBS ile 60 FPS 2500-3000 bitrate yayın verebiliyorum. Kaybedilen kare ya da bilgisayarda kasma yok. Fakat Twitch yayını 60 FPS gözükmesine rağmen kasıyor gibi gözüküyor. Birkaç ay önce böyle bir sıkıntı yoktu. Bir ayardan olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba. OBS ile 60 FPS 2500-3000 bitrate yayın verebiliyorum. Kaybedilen kare ya da bilgisayarda kasma yok. Fakat Twitch yayını 60 FPS gözükmesine rağmen kasıyor gibi gözüküyor. Birkaç ay önce böyle bir sıkıntı yoktu. Bir ayardan olduğunu düşünüyorum.
Sistem?

Sisteminin özellikleri tam olarak yazarsan çok iyi olur
1650 Ti i5-10300H 16 RAM.

OBS çok detaylı bir programdır deneye deneye bulmanız lazım ben mesela 2200G APU sistem kullanıyorum 900p 30FPS kayıt yapabiliyorum. ama ayarı bulmak çok zor oldu OBS kastı baktınız streamlabs kullanın. sadece 3 günümü ayarlara verdiğimi bilirim.

Hocam o sistemde bir sıkıntı olmaz ama çözünürlük 720P olmalı. Eğer öyleyse bitrate artırmayı deneyin. Çünkü ben 3500 bitrate'de yayında sıkıntı yaşıyorum o bitrate ile 720P bile sıkıntı. Çamurlu görüntü olacaktır.

Hocam o sistemde bir sıkıntı olmaz ama çözünürlük 720P olmalı. Eğer öyleyse bitrate artırmayı deneyin. Çünkü ben 3500 bitrate'de yayında sıkıntı yaşıyorum o bitrate ile 720P bile sıkıntı. Çamurlu görüntü olacaktır.
Dostum kaliteden bahsetmiyorum. Akıcılık yok görüntüde.

Yeni konular

Geri
Yukarı