OBS oyun yakalama siyah ekran

KwejNN

Decapat
OBS'te oyun Yakalama'yı seçiyorum, belirli pencereyi yakala seçeneğini seçiyorum, CS:GO'yu seçiyorum ama kayıt başlat dediğimde siyah ekran oluyor, oyun içi sesler geliyor ama görüntü yok.

Tek monitör üzerinden yapıyorsanız bu işlemi, alt tab yaptığınız için siyah gözükebiliyor. OBS programını açıp, oyun içinde kaydı başlatarak deneyin. Kaydı bitirip kayıt klasörüne bakın, muhtemelen istediğiniz görüntüyü yakalamış olacaktır. Sorun devam ederse bildirin.

Aşağıda göze benzer simge ya da simgeler vardır, eğer kapalıysa CS:GO için olanı açık olmalı.

1599320429517.png

OBS yerine Camtasia Studio kullanabilirsiniz. OBS'e göre sisteme daha az yük bindiriyor.

Ben su sekilde duymustum FPS düşüşü olmuyor diye Camtasia Studio'da oluyor mu oluyorsa ne kadar oluyor.
Tek monitör üzerinden yapıyorsanız bu işlemi, Alt Tab yaptığınız için siyah gözükebiliyor. OBS programını açıp, oyun içinde kaydı başlatarak deneyin. Kaydı bitirip kayıt klasörüne bakın, muhtemelen istediğiniz görüntüyü yakalamış olacaktır. Sorun devam ederse bildirin.

Denemiştim aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı