Çözüldü OBS Studio ekranın sol üst kısmına kronometre ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Nasıl yapılır? Kendimde speedrun yapacağım. Pencere yakalama deyip kronometre seçiyorum ama öyle başlat durdur tuşları da gözüküyor. Ben sadece sayaç videoda gözüksün istiyorum. Yani pencere yakalamada pencerenin sadece belli bir yerini almam gerekiyor. Nasıl yaparım?

Çözüm
Hocam Shift'e basılı tutarak ya da Alt'a basılı tutatak küçültülmüş olması lazım idi. OBS uzun zamandır kullanmıyorum.
İnternetten bir kronometre aç sonra ise kaydetmesi için OBS de tarayıcı görüntüsü aç sonrada boyutunu nerede olacağını falan ayarla yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
Hocam Shift'e basılı tutarak mı alt a basılı tutarak mı ne küçültün. OBS uzun zamandır kullanmıyorum.

CTRL'ye basılı tutması lazım ben hala kullanıyorum.

Nasıl yapılır? Kendimde speedrun yapacağım. Pencere yakalama deyip kronometre seçiyorum ama öyle başlat durdur tuşları da gözüküyor. Ben sadece sayaç videoda gözüksün istiyorum. Yani pencere yakalamada pencerenin sadece belli bir yerini almam gerekiyor. Nasıl yaparım?
Onun yerine edit yaparak ekleyemez misiniz :D

Geri
Yukarı