Çözüldü OBS Studio Twitch bildirimlerini ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Horkos

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Twitch platformunda OBS üzerinden canlı yayınlara başladım. Streamlabs'den takipçi bildirimleri için kopyaladığım linki OBS'de tarayıcı ekleyip yapıştıramıyorum çünkü öyle bir seçenek yok. Tarayıcı ekleme seçeneği yok? İzlediğim videolarda herkes tarayıcı ekleyip linki yapıştırıyor ama bende tarayıcı seçeneği çıkmıyor dolayısıyla linki yapıştıracağım bir yer yok. Nasıl halledeceğim ben bunu?

Adsız.png

Çözüm
OBS'de yukarıdaki Yardım menüsünden güncellemeleri denetlemeyi deneyebilir misin?

Yine olmazsa OBS'i tamamen silip geri yükle. Yüklerken sana plug-inlerde "Browser Source" seçeneği verecek işaretli olduğundan emin ol.
OBS'de yukarıdaki Yardım menüsünden güncellemeleri denetlemeyi deneyebilir misin?

Yine olmazsa OBS'i tamamen silip geri yükle. Yüklerken sana plug-inlerde "Browser Source" seçeneği verecek işaretli olduğundan emin ol.

Çözüm
OBS'de yukarıdaki yardım menüsünden güncellemeleri denetlemeyi deneyebilir misin?

Yine olmazsa OBS'i tamamen silip geri yükle. Yüklerken sana plug-inlerde "browser Source" seçeneği verecek işaretli olduğundan emin ol.

Hallettim. Programı silip tekrar yükledim sorun çözüldü teşekkür ederim.

Geri
Yukarı