OBS üzerinden canlı yayın yaparken alınan mavi ekran hatası

gutupalisi

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle daha önce OBS kullanırken mavi ekran alınması konusunda bazı konular açıldığını görmüş bulunmaktayım. Yine de kendi hata dosyalarımı paylaşıp, %100 bir çözüm üretmek için konu oluşturma gereği duydum. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.
Minidump: asdasd.7z

Son düzenleyen: Moderatör:
Cfosspeed kaldır. Ağ sürücülerini güncelle.
BIOS güncel değil güncelleyin.

Fare ve Klavye harici USB takılı ise çıkartın.
MSI yazılımlarını ve RyzenMaster kaldırın. Sorun devam ederse Vanguard da kaldırın.

Cfosspeed bilgisayarımda yüklü değil, ağ sürücüleri güncel. Fare ve klavye dışında sadece kulaklık için usb takılı. RyzenMaster bilgisayarımda yok. MSI yazılımlarından da sadece Dragon Center yüklü. Bunların dışında sadece BIOS güncellemek ve Vanguard kalıyor. BIOS'da 2-3 hafta oldu ama yine de güncelleyip deneyeceğim bunları, teşekkürler.
Cfosspeed kaldır. Ağ sürücülerini güncelle.
BIOS güncel değil güncelleyin.

Fare ve Klavye harici USB takılı ise çıkartın.
MSI yazılımlarını ve RyzenMaster kaldırın. Sorun devam ederse Vanguard da kaldırın.
Üstte yazdım aklıma bir de şu geldi, OBS açıkken yayın yaparken mavi ekranların dışında başka hiç mavi ekran hatasıyla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Fare ve klavye dışında sadece kulaklık için usb takılı.
Ne takılı sormadım, çıkarın dedim.
Cfosspeed bilgisayarımda yüklü değil,
Yüklü olmayan gözükmez.
RyzenMaster bilgisayarımda yok.
Dediğim gibi olmayan gözükmez daha dikkatli araştırın.
MSI yazılımlarından da sadece Dragon Center yüklü.
MSI'dan sayılmıyor mu dediğin?

Dediğiniz gibi olmayan gözükmez, zaten bilgisayarımda bunlar gözükmediği için olmadığını söyledim. Yani minidump'ta ne gördünüz, ya da orada gördünüz de mi söylüyorsunuz bilmiyorum ama anladığım kadarıyla yanlış gördünüz :)

Geri
Yukarı