OBS Yayında Pikselleşme Sorunu

Aynı dert aynı sorun bende de var.... Benim ile aynı özellikte PC olan arkadaş var onda bu problem yok. Çözüm yok sanırım artık umudumu kaybetmeye başladım. Facebook da daha çok yaptığını farkettim sabit olunca full HD hareket edince bulanık olayını. Brnde 7.30 mbps upload 73mbps download alıyorum

Aynı dert aynı sorun bende de var... Benim ile aynı özellikte PC olan arkadaş var onda bu problem yok. Çözüm yok sanırım artık umudumu kaybetmeye başladım. Facebook da daha çok yaptığını fark ettim sabit olunca Full HD hareket edince bulanık olayını. Brnde 7.30 Mbps upload 73Mbps download alıyorum.

Hocam bu sorunu çözebildiniz mi mermi gibi sistem var çöp gibi yayın var :)

Bitrate ayarını yükselt sorun çözülüyor.

6000BITRate CBR yapıyorum yine aynı hocam yükseltmediğim bir şey kalmadı :)

Bitrate ayarını yükselt sorun çözülüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneme olarak YouTube üzerinden 1080p 6000 bitrate açtım 55. saniyeden sonra görüntüyü izleyin bu nasıl bir sorun olabilir?

Son düzenleme:
6000BITRate CBR yapıyorum yine aynı hocam yükseltmediğim bir şey kalmadı :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneme olarak YouTube üzerinden 1080p 6000 bitrate açtım 55. saniyeden sonra görüntüyü izleyin bu nasıl bir sorun olabilir?

Ben yayın olarak değil de, video olarak çözdüm sanırım. Mesela 2500 bitrate verince görünte pikselleşme oluyordu. 20000 bitrate ile denedim, görüntü yağ gibi akmaya başladı. Tabii ki 20000 bitrate internetim olmadığı için yayında deneyemiyorum.

Ben yayın olarak değil de, video olarak çözdüm sanırım. Mesela 2500 bitrate verince görünte pikselleşme oluyordu. 20000 bitrate ile denedim, görüntü yağ gibi akmaya başladı. Tabii ki 20000 bitrate internetim olmadığı için yayında deneyemiyorum.

Hocam denemediğim bir şey kalmadı çok ilginç bir durum aynı ayarları başkasına yapıyorum çok iyi bende çamur gibi :D

Geri
Yukarı