OCCT ile test yaparken ekranın kararıp gelmesi

Mertonkun

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Askeri Personel
Merhaba,

Benim bilgisayarımda ekranın saniyelik kapanıp geri gelmesi sorunu veya resetlemesi problemi var. Tüm her şeyi deniyorum fakat çözüme ulaşamadım. Genelde Valorant oynuyorum ve Valorant oynarken genelde bilgisayarım kendi kendini resetliyor. Bugün fullmark testi yaptım 71 dereceye kadar çıktı fakat bir resetleme yapmadı 15. dakikada program dondu en son kapattım. OCCT ile test yaparken ekranıp kararıp geri geldi sanki oyun oynuyormuşum gibi fakat bir error vermiyor sadece o kararıp geldiği sürede CPU usage artıyor ve geri iniyor grafikte. Bilgisayar resetleme yaptıktan sonra kulaklıktan cızırtı gelmeye başlıyor. Sorun hangi donanımdadır arkadaşlarım. Ekran kartı sürücüm güncel.

Özellikler:
Ryzen 7 3700X / MSI X570 PRO Carbon Gaming / G.Skill Trident Z 8 GB X 4 3600 MHz / MSI RTX 2070 Super Gaming X / MSI coreliquid 360R / Corsair MP510 480 GB / Samsung 860Evo 500 GB / Seagate Barracuda 1 TB / MSI atlas ARGB / MSI gungnir 100 / High Power 750W Gold PSU / MSI Mag27cq2 / Razer BlackWidow Elite / Razer Mamba Elite / Razer firefly V2 / SteelSeries Arctis 5 / MSI headset stand

Yeni konular

Geri
Yukarı