OCCT PSU testi kaç dakika yapılır?

Buradan bakınca iyi gözüküyor. Tabi firmanın boyutu ve çalışan bilgisi önemli. Bir şey kaybetmezsin. Gittiğinde kartı yanında götür içine sinmeyen bir durum olursa vermezsin. Hatta tamir kısa süreceğini düşündüğümden alır çıkarsın. Kargo ile uğraşma.
Hocam Casper, Dell falan yazıyor da sadece belli ürünlere teknik destek vermiyorlardır umarım.
Burada YouTube röportaj videosu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam Casper, Dell falan yazıyor da sadece belli ürünlere teknik destek vermiyorlardır umarım.
Burada YouTube röportaj videosu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İletişim numaraları her şeyi mevcut. Sormanda sakınca yok. Müşteri memnuniyetine özen gösteriyor gibiler.

Galiba gidince vereceğim. Ben de beğendim. Güzel bir yere benziyor. Çevremdeki bilgisayarcılar sıradan mahalle bilgisayarcıları oluyor genelde. Onlar yapabilir mi bilmiyorum.

Garantiye al işini. Eli anahtar tutan oto tamiricisi oluyor. Bu da aynı misal olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı