OCCT PSU testinde sorun oluştu

• Konuyu başlatan killa0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 279
Hocam RX580 için MSI minimum 500W önermiş Hadron, platoon gibi markalar üzerindeki yazan gücü gerçekten veremeyebiliyor verse bile 12v kanalı düşük oluyor genelde boşta sorun yaşatmayıp yükte kapanıyorsa yüksek ihtimalle sorunun PSU'dur.

Muhtemelen sorun bu hocam. Aynı dediğiniz gibi oluyor çünkü. Önerebileceğiniz sağlam PSU var mıdır beni yıllarca götürebilecek?

Hocam RX580 için MSI minimum 500W önermiş Hadron, platoon gibi markalar üzerindeki yazan gücü gerçekten veremeyebiliyor verse bile 12v kanalı düşük oluyor genelde boşta sorun yaşatmayıp yükte kapanıyorsa yüksek ihtimalle sorunun PSU'dur.

Bir de ben yeni PSU alana kadar kullanmaya devam etsem bu kapanmalar parçalara falan zarar verir mi hocam? Ona göre oyuna falan girmem.

Hadron ve kapanma varsa yeni PSU alın derim.

Muhtemelen sorun bu hocam. Aynı dediğiniz gibi oluyor çünkü. Önerebileceğiniz sağlam PSU var mıdır beni yıllarca götürebilecek?

Bir de ben yeni PSU alana kadar kullanmaya devam etsem bu kapanmalar parçalara falan zarar verir mi hocam? Ona göre oyuna falan girmem
Yüke girmediği sürece kapanmıyor yani masaüstünde takılabilirsin yenisini alana kadar sorun olmaz. Piyasayı takip etmiyorum hocam uzun zamandır, bilinen markalardan alın kafanız rahat etsin.

Öyle yapacağım hocam teşekkür ederim.

Yüke girmediği sürece kapanmıyor yani masaüstünde takılabilirsin yenisini alana kadar sorun olmaz. Piyasayı takip etmiyorum hocam uzun zamandır, bilinen markalardan alın kafanız rahat etsin.

Anladım hocam sağ olun.

Yeni PSU önerisi yapabilir misiniz rica etsem? Bugün alacağım fakat kararsız kaldım. Aklımda MSI MAG A600dn 600W 80+ PSU vardı fakat forumdaki arkadaşlar bunun gereksiz olduğunu
MSI MAG A550BN 550W bana yeterli olacağını söylediler. Sizin görüşünüz nedir?

MSI.png

210223525_1.png
210223525_1.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı