OCCT VRAM testi ekran kartına zarar verir mi?

icyWex

Decapat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Soru başlıkta gördüğünüz gibi. Merak ettim bir sorun yaratır mı? Ekran kartına hiçbir uygulamanının bindiremediği kadar yük bindiriyormuş diye duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru başlıkta gördüğünüz gibi. Merak ettim bir sorun yaratır mı? Ekran kartına hiçbir uygulamanının bindiremediği kadar yük bindiriyormuş diye duydum.

Zaten uygulamaya girdiğinizde yazıyor başınıza gelecek sorunlardan biz sorunlu değiliz karar sizin eğer PC'nize güveniyor iseniz yapın PSU'da önemli rol oynuyor bu testte.

Kesin olarak zarar verir ya da vermez demek imkansız. Zaten bu testler genelde sistemleri sonuna kadar zorlayarak kararlılıklarını görmek için yapılıyor.

Yeni aldım fakat ekran kartın'dan büyük ihtimal aldığım hatalar o yüzden iade etme şansım var eğer bunu yapıp'ta ekran kartı bozulursa iade edemem.

Korkunuzu anlıyorum. Bu tarz programlar tam yükte parçaları çalıştırır tam yükte oyun oynamak gibi fakat daha çok yükleniyor bir sorun çıkma ihtimali çok düşük. Sorun ne acaba bunu yazarsanız yardımcı olalım veya bu sorunla alakalı yeni bir konu açın.

Korkunuzu anlıyorum. Bu tarz programlar tam yükte parçaları çalıştırır tam yükte oyun oynamak gibi fakat daha çok yükleniyor bir sorun çıkma ihtimali çok düşük. Sorun ne acaba bunu yazarsanız yardımcı olalım veya bu sorunla alakalı yeni bir konu açın.
Açtım büyük ihtimal ekran kartı ile olduğunu yazdılar bende bekliyorum abim iade ederse eğer düzelir umarım.

Geri
Yukarı