Oculus Quest 2 alınır mı?

Kablosuz da kullanabiliyorsunuz, sadece 5GHz bir modeme ihtiyacınız var.

Yanlış bilmiyorsam USB 3.2 gen 2. Bulursun yani. Ürüne sahibim soruların varsa sorabilirsin.
Assetto Corsa'yı kablosuz oynayamaz AC1900 destekli Router'da bile WiFi yetişemiyor o veriyi aktarmaya.

Kablo konusunda da kesinlikle kaliteli markaları öneririm. 5 Gbps görünüm 2 zar zor veriyor bir çoğu ve kısa sürede kablolar bozuluyor. Anker almıştım ben memnunum daha sorun yaşamadım. 4 Gbps veriyor hızı 10 metre kablo.

@BlackTRDemon bu arada bobovr aksesuarlarını AliExpress'ten ya da 2. el olarak almanı şiddetle tavsiye ederim çünkü kafa bandı rahat değil.

Kısaca VR işi masraf hocam. Ben 2. el aldım arada sırada ayda birkaç kez falan beat saber için giriyorum o kadar. Senin de 2. el alıp minimum masraf yapmanı öneririm.

Zaten 2. el alacağım hocam paramı yeter 0'a. (benimki yetmiyor :D)

Assetto Corsa'yı kablosuz oynayamaz AC1900 destekli Router'da bile Wi-Fi yetişemiyor o veriyi aktarmaya.

Kablo konusunda da kesinlikle kaliteli markaları öneririm. 5 Gbps görünüm 2 zar zor veriyor birçoğu ve kısa sürede kablolar bozuluyor. Anker almıştım ben memnunum daha sorun yaşamadım. 4 Gbps veriyor hızı 10 metre kablo.

Hocam ilk bir seti alayımda sorunlarına sonra bakarız :D ona da ek konu açarım.

Assetto Corsa'yı kablosuz oynayamaz AC1900 destekli Router'da bile Wi-Fi yetişemiyor o veriyi aktarmaya.

Kablo konusunda da kesinlikle kaliteli markaları öneririm. 5 Gbps görünüm 2 zar zor veriyor birçoğu ve kısa sürede kablolar bozuluyor. Anker almıştım ben memnunum daha sorun yaşamadım. 4 Gbps veriyor hızı 10 metre kablo.

Neden hocam? Ben Beat Saber gibi tepkisel bir oyunu oynayabiliyorum.

Steam'den, modlu bir şekilde ve Keenetic Hero DSL kullanarak.
Ben şahsen akışkanlıktan memnun değilim AC'de etrafta çok değişken var pist kenarları, araç içindeki göstergeler vs. wifi'de kaliteli olmuyor. Beat Seaber zaten direkt cihazdan oynuyorum onda sorun tabii ki olmuyor.

Ben şahsen akışkanlıktan memnun değilim AC'de etrafta çok değişken var pist kenarları, araç içindeki göstergeler vs. Wi-Fi'de kaliteli olmuyor. Beat seaber zaten direkt cihazdan oynuyorum onda sorun tabii ki olmuyor.

Tabii ki Wi-Fi 6 kulansak bire kablo kkadar iyi olur ama kablodan kat kat daha konforlu bence. He tabii araba yarışında oturarak pek hareket etmeden oynadığın için kablo daha iyi bir deneyim veriyorsa kullanman mantıklı.

Tabii ki Wi-Fi 6 kulansak bire kablo kkadar iyi olur ama kablodan kat kat daha konforlu bence. He tabii araba yarışında oturarak pek hareket etmeden oynadığın için kablo daha iyi bir deneyim veriyorsa kullanman mantıklı.
Aynen. FS2020'yi mesela kablosuz oynuyorum hatta bilgisayar başında bile oturmuyorum salona geçip rahat rahat koltukta takılıyorum. Çevre akış hızı zaten düşük FS2020'ye o yüzden pervanedeki görüntü dışında pek bozulma olmuyor.

Geri
Yukarı