Oculus Quest 2 alınır mı?

Zaten hemen almayı düşünmüyorum tahminen ne zaman çıkar ve fiyatı ne kadar tuzlu olur.

Oh ben boşuna beklemeyeyim 1500 dolar tahminen o kadar bütçem yok Quest 2 yola devam.

400 ila 500 dolar aralığında olacağı düşünülüyor. Muhtemelen 500 olur. Mark abimiz 400 dolar önermiş. Bu yıl satışa çıkacağını biliyorum fakat belirli bir ay yok. Hemen almayı düşünmüyor iseniz beklemenizi öneririm fiyatının Quest 2'den bi tık pahalı olacakmış o da 500-550 dolar arası olur. Ülkemizdeki fiyatının da sıfır Quest 2'den 2-3bin₺ üstü olacağını düşünüyorum.

400 ila 500 dolar aralığında olacağı düşünülüyor. Muhtemelen 500 olur. Mark abimiz 400 dolar önermiş. Bu yıl satışa çıkacağını biliyorum fakat belirli bir ay yok.
Leaklanan fotoğraflara ve bilgilere göre Quest 3'te önde bulunan sensorler daha fazla olacak, lensleri pankek olacak bu da bizim için ekstra iyi görüntü demek. Görüş alanı arttırılacak ve işlemcisi daha güçlü olucak. Lens ayarının daha değişiceğini duymuştum ve kontrolcülerde Quest 2'nin kontrolcülerinin aksine kendi kameraları olucak bu sayede elinizi kafanızın arkasına koysanız bile kontrolcüler algılanmaya devam edicek. Pro kontrolcüler olabilirmiş onu da googleye yazarak görebilirsiniz baya kaliteli kontrolcüler bu arada.

Son düzenleme:
400 ila 500 dolar aralığında olacağı düşünülüyor. Muhtemelen 500 olur. Mark abimiz 400 dolar önermiş. Bu yıl satışa çıkacağını biliyorum fakat belirli bir ay yok. Hemen almayı düşünmüyor iseniz beklemenizi öneririm fiyatının Quest 2'den bir tık pahalı olacakmış o da 500-550 dolar arası olur. Ülkemizdeki fiyatının da sıfır Quest 2'den 2-3bin₺ üstü olacağını düşünüyorum.

Leaklanan fotoğraflara ve bilgilere göre Quest 3'te önde bulunan sensorler daha fazla olacak, lensleri pankek olacak bu da bizim için ekstra iyi görüntü demek. Görüş alanı arttırılacak ve işlemcisi daha güçlü olacak. Lens ayarının daha değişeceğini duymuştum ve kontrolcülerde Quest 2'nin kontrolcülerinin aksine kendi kameraları olacak bu sayede elinizi kafanızın arkasına koysanız bile kontrolcüler algılanmaya devam edecek. Pro kontrolcüler olabilirmiş onu da Google'a yazarak görebilirsiniz bayağı kaliteli kontrolcüler bu arada.

Peki hemen almayı düşünmüyorum zaten ama 1500 dolara satışa çıkarsa alamam henüz şimdi bir 2-3 ay daha bekleyebilirim belki daha fazla almayacağım şu an tek sorum Quest 3'te Quest 2 gibi operasyon gece görüşü başlığı gibi olup baş ağrısı yapar mı? Yoksa BOBOVR gibi 2 tarafı dengeleyip düzgün bir Quest malı yapabilirler mi artık.

Peki hemen almayı düşünmüyorum zaten ama 1500 dolara satışa çıkarsa alamam henüz şimdi bir 2-3 ay daha bekleyebilirim belki daha fazla almayacağım şu an tek sorum Quest 3'te Quest 2 gibi operasyon gece görüşü başlığı gibi olup baş ağrısı yapar mı? Yoksa BOBOVR gibi 2 tarafı dengeleyip düzgün bir Quest malı yapabilirler mi artık.
Quest 3 daha hafif olacak diye biliyorum ama kayışlar maalesef ki aynı onun için ben yine Quest 3 uyumlu kayış alacağım başka çarem yok. Normal kayışları hiç iyi bulmuyorum onlar da kullanmay devam ettikçe ediyor.

Quest 3 daha hafif olacak diye biliyorum ama kayışlar maalesef ki aynı onun için ben yine Quest 3 uyumlu kayış alacağım başka çarem yok. Normal kayışları hiç iyi bulmuyorum onlar da kullanmay devam ettikçe ediyor.

Şimdi bu Quest 3'ün 2'den ne farkı olacak yani sensörler iyi evet ee?

Peki bunları nasıl şarj ediyoruz ayrıca Steam var bende o halde oynayabilirim ucuza kablo ile internet sorunu çözülüyor mu ve ayrıca kablo yıpranıyor veya ayağınıza takılıyor mu benim çok da büyük bir odam yok yani geniş değil pek az alanım var bir de ben bu arkadaşları kullandığımda kulaklık kullanma şansım olur mu acaba ama deneyimlemediyseniz doğru evet yazmanıza gerek yok.

Okey o zaman ben ikinci linkteki ürünü alırsam 2 powerbang + kayış çıkıyor fanıda tekil buldum tek şekilde alabiliyorum bu halde hem 2 tane powerbang hem kayış hem de fana sahip oluyorum değil mi yoksa hatalı mıyım?

Yani bu anladığım kadarıyla tekil fan zaten o göz pedi ile geliyor ki takabilesin fanı anladığım kadarıyla değil mi ?

hocam buraya kadar okudum gerisini okumadan yazıyorum aldın mı bilmiyorum ama genede yazmak istedim bobovr m2 pro nun ekstra bataryası ayrı şeklide şarj edip vr a öyle otuturuyosunuz yani isterseniz bataryasızda kullanabiliyosunuz ama ürün aliexpressten gelicekse batarya yüzünden gümrükte takılabilir haberiniz olsun ama batarya sadece oturup 5 saat aralıksız oynucam diyosanız işe yarar ama genede güzel ürün ben çok ağırlık yapıcanı sanmam çünkü aslında hem önde hem arkada ağırlık olduğu için denge sağlar bence bırakıcağım linkteki youtuber almış incelemiş bakabilirsin ordan tam olarak nasıl çalıştığına

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam buraya kadar okudum gerisini okumadan yazıyorum aldın mı bilmiyorum ama genede yazmak istedim bobovr m2 pro nun ekstra bataryası ayrı şeklide şarj edip vr a öyle otuturuyosunuz yani isterseniz bataryasızda kullanabiliyosunuz ama ürün aliexpressten gelicekse batarya yüzünden gümrükte takılabilir haberiniz olsun ama batarya sadece oturup 5 saat aralıksız oynucam diyosanız işe yarar ama genede güzel ürün ben çok ağırlık yapıcanı sanmam çünkü aslında hem önde hem arkada ağırlık olduğu için denge sağlar bence bırakıcağım linkteki youtuber almış incelemiş bakabilirsin ordan tam olarak nasıl çalıştığına

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vazgeçtim almaktan hocam boşverin.

@Lycus 2. Madde son cümlede sey demişsin "eğer bunların ikisi var ise kablo almana gerek yok fakat Kabloya oranla kalite daha kötü oluyor" fakattan sonraki cümleyi anlamadım yani kabloyla dahami iyi yoksa dahami kotu kabloyla kullansak dahami iyi kalite olur

@Lycus 2. madde son cümlede şey demişsin "eğer bunların ikisi var ise kablo almana gerek yok fakat kabloya oranla kalite daha kötü oluyor" fakattan sonraki cümleyi anlamadım yani kabloyla daha mı iyi yoksa daha mı kotu kabloyla kullansak daha mı iyi kalite olur.

Eğer modeminize güveniyor ve bağlantınızın stabil olduğuna inaniyorsanız üstüne de 5GHz bağlantınız var ise Air Link daha iyi olabilir. Modeniz iyi değil ise Air Link kullanmanızı pek önermem açıkçası. 5GHz bağlantılı modemim var fakat genellikle link kablosunu kullanıyorum. Air Link kullanmak isterseniz eğer Virtual desktop uygulaması var bunun için mükemmel bir uygulama fakat fiyati 20$

Eğer modeminize güveniyor ve bağlantınızın stabil olduğuna inaniyorsanız üstüne de 5GHz bağlantınız var ise Air Link daha iyi olabilir. Modeniz iyi değil ise Air Link kullanmanızı pek önermem açıkçası. 5GHz bağlantılı modemim var fakat genellikle link kablosunu kullanıyorum. Air Link kullanmak isterseniz eğer Virtual desktop uygulaması var bunun için mükemmel bir uygulama fakat fiyati 20$

2.4GHz (5GHz de olabilir bilmiyorum) modemim yani benim kablolu kullanmam gerek değil mi macrobot kablosu 5gbs diyor yani 5GHz ile aynımı 2.4GHz çalışır mı?

2.4GHz (5GHz de olabilir bilmiyorum) modemim yani benim kablolu kullanmam gerek değil mi macrobot kablosu 5gbs diyor yani 5GHz ile aynımı 2.4GHz çalışır mı?
@Lycus

Son düzenleme:

Geri
Yukarı