Oculus Quest 2 vs 3

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
22 bin gibi bir bütçem var. Quest 2 256 GB'ya da 3 128 GB mi alsam diyorum. Aslında RTX 3070 ekran kartım var 3080 alamadım içimde kaldı o parayla 3070'i satıp 4070 falan mı alsam diyordum ama şu an elimde 1 ekran kartı var ve bilgisayar lazım hemen satamam büyük ihtimal o yüzden Quest için değerlendirmek istiyorum o parayı. Yaklaşık 10 yıl önce dandik 100TL'ye bir VR gözlük aldım telefonlara bağlanabilenlerden ama bununla alakası bile yoktur büyük ihtimal o yüzden ilk deneyimim diyebiliriz. Ayrıca oyun film ve nfsw(daha çok %70 diyebiliriz:)) oyunlara bir merakım var onun için de yüksek çözünürlüklü olsa daha mı iyi olur diyorum ama kararsız kaldım deneyimleyenler varsa deneyimlerini paylaşıp bir tavsiye verebilir mi? Bilgisayara da bağlanılabiliyor sanırım Wi-Fi ile bağlansa daha rahat olur diyorum. Yurtta kalıyorum 80-90 civarı upload var ama bazen 14 le sınırlı oluyor hep bu hızda olmayabilir o yüzden Quest 3 ile bağlanmadan da oynayabilirim.

Son düzenleme:
Quest 3 açık farkla daha iyi bir cihaz. Bütçen yetiyorsa Quest 3. Wifi üzerinden bağlanma işlemi ise sadece 5ghz üzerinden oluyor 2.4 üzerinden çamur gibi görüntü aktarır.

Yeni konular

Geri
Yukarı