Oda arkadaşıyla anlaşamıyorum

alikayaxd

Femtopat
Daha fazla  
Kendisi gece horlamakta, etrafı falan kirli bırakıyor sürekli vs. bu hareketleri yetmezmiş gibi bana gelip "gece nefes alma sesinden ve dişlerimi bazen birbirine vuruyorum ondan rahatsız oluyormuş. Yani tamam diyelim ki dişi hallettim-ki nasıl halledeceğim en ufak fikrim yok ama nefesimden nasıl rahatsız oluyorsun abi.

Açıkçası bununla nasıl baş edeceğim bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Horlama burundaki et ile alakalı ona yapacağı pek bir şey yok ameliyat olması lazım. Böyle sorun yaşıyorsanız gidip yönetim ile konuşmanız lazım. Horlama ama kolay çözülebilir 3M in kulak tıkacını al tak öyle yat. Kendisi senin sesinden rahatsızsa ona da al taksın yatsın.

Odayı kirli bırakıyorsa ona nasıl çözüm bulursun bilemedim. Söylemene rağmen düzelmiyorsa diğer arkadaşların önerisini okumak isterim.

Horlama burundaki et ile alakalı ona yapacağı pek bir şey yok ameliyat olması lazım. Böyle sorun yaşıyorsanız gidip yönetim ile konuşmanız lazım. Horlama ama kolay çözülebilir 3M in kulak tıkacını al tak öyle yat. Kendisi senin sesinden rahatsızsa ona da al taksın yatsın.

Odayı kirli bırakıyorsa ona nasıl çözüm bulursun bilemedim. Söylemene rağmen düzelmiyorsa diğer arkadaşların önerisini okumak isterim.
Hocam horlama benim için sorun değil, ben bunu dedim.Sen horluyorsun ben seni idare ediyorum sende beni idare et gibilerinden birşeyler dedim.Sorun burda çocuğun beni idare edememesi.Ki idare edemediği şeyler de bu yazdıklarım.

Geri
Yukarı