Oda ısıtıcı PC kurmak!

İşin şakası bir yana herhangi bir bilgisayarda yeterli egzoz fanı ile odayı ısıtmak mümkün mü? Yeni nesil sistemleri düşünerek cevaplarsanız daha iyi olur. Sonuçta işlemci 40 derece ekran kartı 60 derecelik hava atıyor.😁
Gerçekten ısınabilirsin bu sistemle. Tabii önermiyoruz.

FX kullansaydı bütün Kanada'yı ısıtırdı artık.

O videoyu biliyorum.
Aslında bir yandan da neden FX işlemcilerle o kadar dalga geçiyorlar anlamıyorum. 4 yıllık lise arkadaşım halen FX 9370 kullanıyor 15 yıllık markası bile belli olmayan bir 240MM AIO ile ve hiç şikayetini duymadım.

Eski sistemimde ki FX6300 stok soğutucu ile yük altında 60 derecede çalışıyordu.
Şaka şaka. İşlemcinin kasaya yakın olduğu taraf erimiş vaziyetteydi.En azından işlemcimi oradan gözetleyebiliyordum. Alev rengi RGB çok özel hissettiriyordu.

Yeni Süper BiliBili44 bilgisayar!

Sıra arkadaşınızdan nefret mi ediyorsunuz?
Yan komşunuzu sakatlamak mı istiyorsunuz?
Bakkal Necmi'nin oğlu malum yerinize tekme mi attı?

Hiç sorun yok! Yeni BiliBili44'u sevmediklerinize hediye edin!
%99.100.100 ihtimal ile sevmediklerinizin evini yakın!
Bu fırsata bu aleti kaçırmayın! Üstelik Bim çıkışlı Bili Bili Yumurta kasası ile daha Lüx ve havalı bir görüntü elde etmeniz için onu da hediye veriyoruz!

Sadece 0,25TL
Hattı düşüren ilk 2 kişiye "Windoz 0n Pıro Çaqma Edişın" hediye!
4-4'lük ölüm için BiliBili44. Hemen arayın.
images (13).jpeg

Aslında bir yandan da neden FX işlemcilerle o kadar dalga geçiyorlar anlamıyorum. 4 yıllık lise arkadaşım halen FX 9370 kullanıyor 15 yıllık markası bile belli olmayan bir 240MM AIO ile ve hiç şikayetini duymadım.
FX işlemci konusuna girersek, oooo hoooo.

Ben açıklarım niye dalga geçtiğimizi ama uzun hikaye :)

Geri
Yukarı