Oda sıcaklığında 1 gün beklemis şarap icilir mi?

3ir

Hectopat
Dun 150'lik kirmizi sarap aldim hepsini icmedim. Dolaba koymayi unutmusum odamda sisesi kapali sekilde yaklasik 24 saat beklemis. Isınmış olmasindan midir bilmem tadi biraz değişik. İçmekten sorun olur mu?

Dun 150'lik kirmizi sarap aldim hepsini icmedim. Dolaba koymayi unutmusum odamda sisesi kapali sekilde yaklasik 24 saat beklemis. Isınmış olmasindan midir bilmem tadi biraz değişik. İçmekten sorun olur mu?

Geçen sene İzmir'de Haziran'ın sonunda düğünde güneşte beklemiş köpek öldüren içmiştik tadı biraz ekşimsi ve garip kokuyordu ama sorun olmadı hala ayaktayım :D

Bende 1 yıl bekletilmiş şarap var sana DC'den fotoğraf atim istersen. Bu arada içilmesinde problem yoktur

Valla birader benim aldıgım akdeniz incisini zaten hiçbir tekel dolapta tutmuyordu mecbur aldıgımız gibi kafaya dike dike sıcak sıcak içiyorduk. Sıkıntı yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı