Uykulu ve yorgun hissetmek

yorgunbiri

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Ben gün içinde hafta içi olmasa bile hafta sonu uykusunu sabah almış fakat gün içinde uykulu olan bir insanım. Eskiden spor yaparken eve yorgun gelirdim hemen uyumak isterdim şimdi gene başlamak istiyorum fakat ders de çalışmam lazım bu yorgunluk sorununu nasıl hallederim? Eve gelince ders çalışmam lazım çünkü. Bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba.
Ben gün içinde hafta içi olmasa bile hafta sonu uykusunu sabah almış fakat gün içinde uykulu olan bir insanım. Eskiden spor yaparken eve yorgun gelirdim hemen uyumak isterdim şimdi gene başlamak istiyorum fakat ders de çalışmam lazım bu yorgunluk sorununu nasıl hallederim? Eve gelince ders çalışmam lazım çünkü. Bilgi verirseniz sevinirim.
kan tahlili yaptırmanızı öneririm en kısa sürede. c veya d vitamini eksikliği olabilir. magnezyum takviyesi alabilirsin. öğlen vakti 15-20 dakika kestirmeyi deneyebilirsin.

Bunun bir sağlık sorunu olduğunu düşünüyorsanız ve uykunuzu tam aldığınıza eminseniz doktora gidin ama böyle bir durum söz konusu değilse, kafeinli kahve içebilirsiniz veya isterseniz spor için preworkout kullanabilirsiniz. Bende de aynı sorun var mecbur eve gelince 1-2 saat uyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı