Odada başkaları varken video çekmek

Ben yazmıştım. İstediğim zaman sessiz oluyorlar ama ufak kıkırtılardır gülmelerdir falan onları engelleyemiyorlar. Benim sıkıntım o.
Tamam işte, madem ses var, ben de ufak sesleri bu yazılım ile silmeyi deneyebilirsiniz dedim sadece. Odadaki sesi yok edemiyorsanız, diğer şansınız kayıtta sesi yok etmek.

Öyle de tepkiler doğal olmaz. Let's play videoları çekiyorum.
Dostum kusura bakma ancak hem ayranım dökülmesin hem .... olayına geliyor bu. Sende ortamına uygun videolar çekmek zorundasın. Veyahut paraya kıyıp kaliteli mikrofon alman lazım ancak o ne kadar yararlı olabilir bilmiyorum. Mikrofonun ses alma düzeyini kısarsın sende yakından bir tık sesli konuşmayı deneyerek arka sesleri bir nebze azaltırsın.

Dostum kusura bakma ancak hem ayranım dökülmesin hem .... olayına geliyor bu. Sende ortamına uygun videolar çekmek zorundasın. Veyahut paraya kıyıp kaliteli mikrofon alman lazım ancak o ne kadar yararlı olabilir bilmiyorum. Mikrofonun ses alma düzeyini kısarsın sende yakından bir tık sesli konuşmayı deneyerek arka sesleri bir nebze azaltırsın.
Peki, sağ olun.

Evdekilerin oyuna tepkilerini de kat videonun içine. Muhtemelen oyunla ilgili saçma sapan yorumlar yapacaklardır. Onların bu yorumlarını tiye alacak şekilde yorumlarından sonra random kahkaha efekti bas. Tıklanmaların keyfini çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube hesabının %35'ine ortak olurum yalnız.

Evdekilerin oyuna tepkilerini de kat videonun içine. Muhtemelen oyunla ilgili saçma sapan yorumlar yapacaklardır. Onların bu yorumlarını tiye alacak şekilde yorumlarından sonra random kahkaha efekti bas. Tıklanmaların keyfini çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube hesabının %35'ine ortak olurum yalnız.
Ya benim öyle bir konseptim yok.Ben daha çok Pinti Panda tarzı videolar çekiyorum.

Neden Türkiye'de gençler bilimle, sanatla uğraşmak yerine YouTuber olmak ister gerçekten anlayamıyorum. İzlediğiniz ve ünlü olan YouTuber'ların büyük bir çoğunluğu kültürsüz, eğitimsiz, boş konuşan her konu hakkında fikri olan cahil insanlar. Onlara özenmeyin özeneceğiniz insanlar büyük şeyler başaran eğitimli, kültürlü insanlar olsun.

Neden Türkiye'de gençler bilimle, sanatla uğraşmak yerine YouTuber olmak ister gerçekten anlayamıyorum. İzlediğiniz ve ünlü olan YouTuber'ların büyük birçoğunluğu kültürsüz, eğitimsiz, boş konuşan her konu hakkında fikri olan cahil insanlar. Onlara özenmeyin özeneceğiniz insanlar büyük şeyler başaran eğitimli, kültürlü insanlar olsun.

Bu insanlar kültürsüz, cahil? Bence gayet kültürlüler bilgililer.

Neden Türkiye'de gençler bilimle, sanatla uğraşmak yerine YouTuber olmak ister gerçekten anlayamıyorum. İzlediğiniz ve ünlü olan YouTuber'ların büyük birçoğunluğu kültürsüz, eğitimsiz, boş konuşan her konu hakkında fikri olan cahil insanlar. Onlara özenmeyin özeneceğiniz insanlar büyük şeyler başaran eğitimli, kültürlü insanlar olsun.

Youtuberlığı hobi olarak ve öğrenciyken ek gelir kaynağı olarak kullanıyorum. İleri de olmak istediğim meslek kadar para kazandırmazsa zaten bırakırım. Yazılımcı olmak istiyorum ki ruhi çenet normalde yazılımcıyken YouTube'dan ayda 4K TL kazanmaya başlayınca yazılımcılığı bırakmış.

Bu insanlar kültürsüz, cahil? Bence gayet kültürlüler bilgililer.

Oha Diyorum'u kaldırıp Haluk Tatar'ı ekleyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı