Odam çok havasız

Erenivon

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim odam hep çok havasız oluyor. Büyük bir oda değil yani normalde pencereyi açıp direkt havalandırabilirim ama açamıyorum çünkü evin altında ahır var ve aşırı kötü kokuyor. Sınava hazırlanıyorum yani çalışmak için oksijene ihtiyacım var acaba ne yapabilirim odayı havalandırmak için?

Not: Diğer odalar genelde müsait olmuyor yani onları kullanamıyorum.

Diğer odalar da müsait değilse, ahırı boşaltma imkanı da zor olacağı için en iyisi bir kütüphane bulup oraya gitmek. Biraz yorabilir ama eğer köy tarzı bir yerde oturuyorsan erkenden kalkıp otobüs-minibüsle yakındaki ilçeye gidip kütüphanede çalışmak en mantıklı seçenek

Diğer odalar da müsait değilse, ahırı boşaltma imkanı da zor olacağı için en iyisi bir kütüphane bulup oraya gitmek. Biraz yorabilir ama eğer köy tarzı bir yerde oturuyorsan erkenden kalkıp otobüs-minibüsle yakındaki ilçeye gidip kütüphanede çalışmak en mantıklı seçenek
Hatayda yaşıyorum, yaşadığım süre boyunca 1 tane kütüphane gördüğümü veya duyduğumu hatırlamıyorum. Varsa da yıkılmış olabilir o yüzden... Onun dışında evet köyde yaşıyorum. Aslında dershaneye gidiyorum ve orda kütüphane var ama tam kütüphane değil sadece koridordan çıkan ekstra bi bölme, kapısı falan yok, yani orası da pek uygun olmuyor. Ama yine de teşekkürler.

Hava temizleme cihazları vs kullanılabilirsin
Ben de onları düşündüm ama yine de bi sizlere danışmak istedim sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı