ODTÜ Kıbrıs Kampüsü nasıldır?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sınava gireceklere başarılar diliyorum. Şunu unutmayın ki hayatınızda karşılaşacağınız tek sınav bu olmayacak. Birden fazla sınava girip çıkacaksınız. Belki de bazı sınavların sonucu istediğiniz gibi olmayacak ama hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın ve her zaman için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Hayat acımasızdır ve sızlanan, ağlayan kişileri sevmez. Her zaman için savaşın, hiçbir zaman pes etmeyin. Güzel haberlerinizi bekliyor olacağım. 🙏
Siz Kıbrıs'taydınız değil mi?

ODTÜ Kıbrıs Kampüsü hakkında bilginiz var mı? Nasıldır?

Leşkoşa'da merkezden uzak bir yerde diye hatırlıyorum. Kıbrıs küçük bir yer bir ucundan öteki ucuna gidiş çok kısa sürüyor ama uzak derken öyle çok çok uzak diye düşünme :D Büyükşehir yaşantısına alışık ve seven arkadaşlar hep şikayet ediyordu, Kıbrıs alkol ve araç satın alımı hariç pahalı bir yer bir de ona dikkat etmelisin

Girne'ye uzak, Lefkoşa'ya daha uzak, havaalanına ise çok daha uzak bir yerde. Kıbrıs'ta toplu taşıma çok kısıtlı ondan dolayı kampüsün etrafından minibüs, dolmuş geçiyor mu onu iyi araştır yoksa Kıbrıs'tan nefret edersin. Ben 2 sene önce mezun olmuştum pahalıydı şu an düşünmek bile istemiyorum. Ulaşım için toplu taşıma bulamazsan ya otostop çekersin (genelde öğrenciler o şekilde yapıyor) ya da korsan taksiler normal taksilere göre daha ucuz ama yine de pahalı bir şekilde ulaşımı sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı