ODTÜ'nün İnternet Hızı Kaç Mbps?

1 Gigabit kadar olduğunu düşünüyorum, ancak türkiyedeki internet sağlayıcılarının söylediği ve yaptığı çok belli. O kadar hıza ulaştığını sanmıyorum.

1 Gigabit kadar olduğunu düşünüyorum, ancak türkiyedeki internet sağlayıcılarının söylediği ve yaptığı çok belli. O kadar hıza ulaştığını sanmıyorum.
ODTÜ'nün internetini bizim internet sağlayıcıları sağlamıyor. :) Kendi interneti var ODTÜ'nün. Türkiye'ye internet ilk kez ODTÜ'ye geldi. :)

ODTÜ'nün internetini bizim internet sağlayıcıları sağlamıyor. :) Kendi interneti var ODTÜ'nün. Türkiye'ye internet ilk kez ODTÜ'ye geldi. :)

Bu bilgiyi öğrendiğim iyi oldu. O zaman kesinlikle 1 gigabit üzerinde olması lazım sonuçta çok hızlı internet gerekiyor.

Ülkemizdeki tek süper bilgisayar da ya YTÜ ya da İTÜ de. Fakat hocam bana işlemcisinin pentium olduğunu söylemişti. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı