Odyssey G3 24" alınır mı?

Cyber1881

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Bir ara D&R hediye kartı almıştım içerisinde 1000TL ücret varmış ihtiyacım olan ikinci bir monitör ve Odyssey G3 hediye kartım dahil 2000TL civarına geliyor. Evet ghosting vs var ama o kadar var mı kullanan varsa yazabilir mi? Mantıklı buldum çünkü 2000TL'ye klavye bile zor. Sizlerin düşüncesini merak ettim.

Herkese iyi sosyaller. Bir ara D&R hediye kartı almıştım içerisinde 1000TL ücret varmış ihtiyacım olan ikinci bir monitör ve Odyssey G3 hediye kartım dahil 2000TL civarına geliyor. Evet ghosting vs var ama o kadar var mı kullanan varsa yazabilir mi? Mantıklı buldum çünkü 2000TL'ye klavye bile zor. Sizlerin düşüncesini merak ettim.
İkinci monitörde FPS oyunu vs. oynamayacağınızı düşünürsek 2000TL'ye al geç.

İkinci monitör için alınır evet.

Ne ghosting mis arkadaş ben G5 aldım memnunum.

FPS oyunları falan oynamıyorsunuz galiba hocam.

Ghosting olursa adama sıkmaya çalışırsınız adam sağ veya solunuzda çıkarsa o zaman görürsünüz :D

Hocam Ghosting olduğunu bile bile almak çok saçma olur.
Yani ikinci monitör olarak kullanacağım yazlım öğrencisiyim aynı zamanda after effects editörüyüm oyunlarda da ana ekranımı kullanacağım için ghostingi görmezden geldim

yani evet öyle düşünüyorum ama bu ghosting abartıldığı kadar sıkıntılı mı onu çözemedim hocam videoların kiminde var kiminde yok

Yani ikinci monitör olarak kullanacağım yazlım öğrencisiyim aynı zamanda After Effects editörüyüm oyunlarda da ana ekranımı kullanacağım için ghostingi görmezden geldim.

Al kanka 2000'e başka monitör bulamazsın zaten. Film'de izlersin, edit de yaparsın sorun olmaz yani.

Yani ikinci monitör olarak kullanacağım yazlım öğrencisiyim aynı zamanda After Effects editörüyüm oyunlarda da ana ekranımı kullanacağım için ghostingi görmezden geldim

Yani evet öyle düşünüyorum ama bu ghosting abartıldığı kadar sıkıntılı mı onu çözemedim hocam videoların kiminde var kiminde yok

İkinci monitör içinse beleş resmen @LightYagami in dediği gibi.

Geri
Yukarı