Ödeme farklı karttan yapıldığında fatura kimin adına kesilir?

MertCKA

Decapat
Apple'ın kendi internet sitesinden alışveriş yapacağım ama ödemeyi kendi kartımdan değil başka karttan yapacağım. Fatura kimin üstüne çıkıyor? Sitede isim, soyisim, telefon numarasi ve adres girdim. Benim üstüme mi çıkar yoksa ödeme yapılan kartın sahibinin üstüne mi? IMEI falan sıkıntı olmasın yani. Yani telefon benim üstüme mi görünür yoksa ödeme yapılan kart sahibine mi?

Yasinalayhan

Femtopat
Yer
istanbul
Teslimat adresi ve fatura adresi farklı gir ben öyle yapıyorum e fatura olduğumuz için e fatura talebinde bulunuyorum. Kargoda bazen fatura gelmiyor portaldan çıkartıyorum.

Tarık Abi

Centipat
Yer
ANKARA
Apple'ın kendi internet sitesinden alışveriş yapacağım ama ödemeyi kendi kartımdan değil başka karttan yapacağım. Fatura kimin üstüne çıkıyor? Sitede isim, soyisim, telefon numarasi ve adres girdim. Benim üstüme mi çıkar yoksa ödeme yapılan kartın sahibinin üstüne mi? IMEI falan sıkıntı olmasın yani. Yani telefon benim üstüme mi görünür yoksa ödeme yapılan kart sahibine mi?
Yıllardır bizzat yapıyorum. Kredi kartı ağabeyime ait ancak, üyelik bilgilerinde fatura ismi ve adresi olarak hangi veriyi girerseniz, O kişi adına düzenlenir. İçiniz rahat olabilir yani. Kolay gelsin.

Yeni konular

Yukarı