Ödevlerden zaman kalmıyor

Tamam hocam. Her gün 4 sayfa İngilizce yazın. 6 güne biter. Coğrafya ödevini de bu 6 gün içerisinde 2 günde yapın. Edebiyatı da bu 6 gün içerisinde bir gün yapın. 1 gününüz kalıyor. Okulda da yapabilirsiniz bir kısmını.

6 gün zamanım olmuyor İngilizce dersleri salı çarşamba cuma günleri oluyor ve ödevi Sınıf grubuna yolluyor.

Sallayabilir veya cevap anahtarından geçirebilirsiniz. Daha türlü türlü numaralar var. Çok masumsunuz.

İngilizce 24 sayfa, deftere yazılması gerekiyor Coğrafya 20 soru deftere yazılıp cevaplanacak. Edebiyat kısa bir şey yazılacak(tam hatırlamıyorum).(Hafta sonu için)

Ekleme: Ow sizin ödevler yazmalıymış ya Allah kolaylık versin inşallah.

Son düzenleme:
Yaparsın sene notun iyi olur ve üniversite sınavında + ya geçersin yapmazsın yine geçersin çöp puanın olur bu senin tercihin yapmazsan yapma.

Hocam ben 9.sınıfım ve bize TÖDEV denilen bir şey veriyorlar. Bunu salı günü ek ödev saatinde bize veriyorlar. Çözebildiğin kadar çözüyorsun, sonra senden alıyorlar. Perşembe günü tekrar veriyorlar, bu sefer komple tamamlayıp pazartesi teslim ediyorsun. Herkes yapmıştır ben de insanım. Arada bütün soruları sallıyorum :D

Geri
Yukarı