Okuldan sonra halim kalmıyor

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar eve gelince otomatik yorgunluk oluyor, bunu nasıl alabilirim? Bir kahve veya duş almak... Nasıl okuldan eve gelinceki yorgunluk gider?

Bende aynı şekildeyim, stajda daha az yorulduğumu fark ettim :D gerçekten Türkiye'de okul okumak kadar sıkıcı ve zor bir şey yok, size önerim uyku saatiniz en az 7 olsun daha fazla enerjik olursunuz.

Arkadaşlar eve gelince otomatik yorgunluk oluyor, bunu nasıl alabilirim? Bir kahve veya duş almak... Nasıl okuldan eve gelinceki yorgunluk gider?
Eve gelmeden önce 2 adet Kahve al. Eve gel, banyonu yap. Banyodan sonra kahveni hazırla sonra yudumla. Eğer evde Türk kahvesi varsa onu koklayabilirsin, zihnini açar. Tabi her gün 2 kahve 5 TL'den aylık 100 TL gibi bir fiyata ulaşıyor.
Ya da banyodan sonra 1 saatlik kestirme molası ver.

Ben eve gelince 1 saat uyurdum sonra düzelirdim yorgunluğum giderdi sende işe yararmı bilmem.
Ben uyuyunca uyuyasım geliyor ayılamıyorum. Bugün okuldan gelince 1saat kestireyim dedim Bi baktım 2 saat uyumuşum.

Bende aynı şekildeyim, stajda daha az yorulduğumu fark ettim :D gerçekten Türkiye'de okul okumak kadar sıkıcı ve zor bir şey yok, size önerim uyku saatiniz en az 7 olsun daha fazla enerjik olursunuz.
Hocam evde 8 saat uyuyorum okulda teneffüs ve derslerde Bi 40-50dk uyuyorum, sanırım uyku ile ilgili değil benim sorunum.

Ben uyuyunca uyuyasım geliyor ayılamıyorum. Bugün okuldan gelince 1saat kestireyim dedim bir baktım 2 saat uyumuşum.

Hocam evde 8 saat uyuyorum okulda teneffüs ve derslerde bir 40-50dk uyuyorum, sanırım uyku ile ilgili değil benim sorunum.

Hocam sorunun vitaminsizlik aynısını bende yaşadım doktora gitmeni öneririm (iç hastalıkları dahiliye) uyku saati falan bunlar alakasız.

Hocam sorunun vitaminsizlik aynısını bende yaşadım doktora gitmeni öneririm (iç hastalıkları dahiliye) uyku saati falan bunlar alakasız.
Aslında kan aldırmıştım doktor D vitamini vermişti, her gün kullanıyorum (damla olanı) ama aynıyım 1 aydır.

Yeni konular

Geri
Yukarı