Ödüllü bulmaca oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sitedeki 6. yazan koddan kastın neydi hocam

Cözüm icin yapmanız gerekenler şunlardı:
İlk RAR şifresi bbb.
Sonra klasörden mail var oradan bana mail atıyorsunuz size otomatik mesaj geliyor.
Mors alfabesi ve site o sitenin no players Online kısmından 6. yazan kod var right yazan RAR'ın şifresi sonuna boşluk ekleyip yapıyorsunuz mors alfabesini alıp cevirmeniz gerek oda 911 leftin şifresi oda o klasörün icinde right ve left klasörler cıkıyor onların ilk harflerini alıyorsunuz alfabe sırasına göre rakamlarını yazıyorsunuz 23-24 harfli bir şey cıkıyor onu da final kısmına yazıyorsunuz.

Yaklaştın ama kod 1521151528211521151523 buydu.

Yazıyorum hemen niye atlıyorsun?
İçindekileri denememiştim tam onu da deneyecektim ama süre yetmedi. Neyse sağlık olsun.

sitedeki 6. yazan koddan kastın neydi hocam
1643736149791.png

Kopyalayıp sonuna boşluk eklemeniz gerek.

ben alttaki oyuna girmiştim sabahtan beri orda arıyorum...

Ah be, son anda bakmasam eğer ilk klasörün şifresini bulsam belki çözerdim ama eğlenceliydi 😂

Cözüm icin yapmanız gerekenler şunlardı:
İlk RAR şifresi bbb.
Sonra klasörden mail var oradan bana mail atıyorsunuz size otomatik mesaj geliyor.
Mors alfabesi ve site o sitenin no players Online kısmından 6. yazan kod var right yazan RAR'ın şifresi sonuna boşluk ekleyip yapıyorsunuz mors alfabesini alıp cevirmeniz gerek oda 911 leftin şifresi oda o klasörün icinde right ve left klasörler cıkıyor onların ilk harflerini alıyorsunuz alfabe sırasına göre rakamlarını yazıyorsunuz 23-24 harfli bir şey cıkıyor onu da final kısmına yazıyorsunuz.

Yaklaştın ama kod 1521151528211521151523 buydu.

Yazıyorum hemen niye atlıyorsun?

Sakin ol sadece merak ettiğimden yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı