Öğrenci 2 dakika geç kaldığı için yarım gün yok yazılır mı?

Bu sabah yoğun trafik vardı. Normalde asla trafik olmaz fakat bu sabah çok trafik vardı ve 1.5-2 dakika geç kaldım. Zaten hoca o kadar gıcık şey ki gelir gelmez direkt yoklama alıyor. Sadece 2 dakika geç kaldım diye yarım günüm gitti. Öteki okullarda da böyle mi acaba?

11-12. sınıf hayatım boyunca toplasan belki 10 kere falan ilk derse girmişimdir. Bizim hocalar aşırı rahattı ikinci ders gelince siliyordu yoklamadan. Tamamen idarenin ve hocaların insiyatifine kalmış bir durum.

Bu sabah yoğun trafik vardı. Normalde asla trafik olmaz fakat bu sabah çok trafik vardı ve 1.5-2 dakika geç kaldım. Zaten hoca o kadar gıcık şey ki gelir gelmez direkt yoklama alıyor. Sadece 2 dakika geç kaldım diye yarım günüm gitti. Öteki okullarda da böyle mi acaba?

Normalde sabah ilk ders 10 dakika beklenir. Yani bizde böyle.

Hocayla alakalıdır okulla alakalı bir şey değildir örneğin fen hocası var sayar türkçeci yok sayar.

Geç kağıdı alsaydın keşke.
Pazartesileri geç kağıdı verilmiyor.
Hocam bizim okulda geç kağıdı diye bir şey yok yazıldın yazıldın yani.

Yarım gün olmaz geç yazılır. CİMER'den yaz.

Hocam CİMER oyuncak mı Allah aşkına her şeyi CİMER'e mi yazayım şaka mısınız? Bir olay olur direkt "CİMER'e yaz." olmaz böyle 0.5 gün için CİMER'e yazılmaz oyun değil CİMER.

Bizim okulda ilk 5 dk geç kalırsan geç kağıdı alabiliyoruz ama genellikle hocalar geç yoklama aldığı için yok yazılmıyoruz

Hocam bizim okulda geç kağıdı diye bir şey yok yazıldın yazıldın yani.

Hocam CİMER oyuncak mı Allah aşkına her şeyi CİMER'e mi yazayım şaka mısınız? Bir olay olur direkt "CİMER'e yaz." olmaz böyle 0.5 gün için CİMER'e yazılmaz oyun değil CİMER.
12. sınıf değilsen problem yok. Devlet zaten 30 gün devamsızlık süresi tanıyor öğrenciye. 0.5 günü kurtaracağım diye başına bela alma, öğretmen de gıcık diyorsun zaten salla gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı