Öğrenci İçin İş Önerisi

P0ison

Picopat
16 yaşındayım, evde boş boş oturmaktansa para kazanmak istiyorum, berber vs. bir yerde çalışmak istiyorum. Önerilerinizi alabilirim. Aylık tahmini ne kadar kazanırım bu yaşta? Yanıtlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Not: Arkadaşlar okuyorum bu arada. Yeni bir şeyler alırken aileme yük olmak istemediğim için kendi paramı çıkarmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasadigin yerde çiftçilik varsa orada amelelik yapabilirsin. Pazar yerinde is arayabilirsin. Sanayi de çıraklık yapabilirsin.
Edit: Diğer yorumlara göz gezdirdim. Ben hep ağır işleri söylemişim.

İnternetten kurslar alarak bir şeyler öğrenebilirsin daha yaşın ufakken. Şu an tam öğrenme yaşın, ağaç yaş iken eğilir.

Virüsün şiddetli olduğu bu dönemde düşük maaş için çok emek verip yorulmak yerine iyi para kazanmanın yolunu önerebilirim. Belki biraz garip veya komik bir örnek olacak ama şu videoda yapılan tasarımlar gibi basit şeyler yaparak bile para kazanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım kısımdan izlerseniz ilan bularak tasarım yapıp kısa bir sürede para kazanıyor. Basit bir tasarım tekniği geliştirip zamanla tasarım yapa yapa kendini geliştirip kazandığın parayı da yükseltebilirsin.

Virüsün şiddetli olduğu bu dönemde düşük maaş için çok emek verip yorulmak yerine iyi para kazanmanın yolunu önerebilirim. Belki biraz garip veya komik bir örnek olacak ama şu videoda yapılan tasarımlar gibi basit şeyler yaparak bile para kazanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım kısımdan izlerseniz ilan bularak tasarım yapıp kısa bir sürede para kazanıyor. Basit bir tasarım tekniği geliştirip zamanla tasarım yapa yapa kendini geliştirip kazandığın parayı da yükseltebilirsin.
Buna inanan var mı cidden? Böyle içeriklere pek aldırış etmeyin bence. Düzgün bir yerde çalışmak en mantıklısı çırak olarak. Bulunduğun yerdeki dükkanlara sorabilirsin.

Mesajımı tam okumadığınız için anlamadınız. Videoyu attığım kısımdan izleyin. Logo tasarımı yapılan yerden bahsediyorum. Limon satma vs. bunları dahil etmiyorum ve tasarım yaparak basit tasarımlarda olsa para kazanabileceğinden bahsettim.

Boş boş oturma dil öğrenebillirsin, kitap okuyabillirsin, ders çalışabillirsin. Çok çalıştım canına okuyorlar, aldığın paraya kaybettiğin vakite değmez şurada 2 sene sonra sınava gireceksin zaten.
İşte beklediğim cevap, küçük dostum yerinde olsam bu adamın dediklerini yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı