Öğrenci olarak para kazanmak

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi öğrenciyim. Birinci sınıf tıp öğrencisiyim ve kendime harçlık çıkartmak için bir iş ya da pasif gelir tarzında bir fikir arıyorum. B2 seviyesinde İngilizce'ye aynı şekilde de Makedonca'ya sahibim. Video editlemeyi biliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok acil para kazanman gerekiyorsa, makale yazimi gibi isler var. Alacagin para, verecegin emege degmez ama hic yoktan iyidir.

Eger grafik tasarim ve video edit konusunda tecruben varsa bu tip islerde daha rahat edersin. Bu tip freelance isler icin de yine ilan siteleri var.

Başlıkta yazdığım gibi öğrenciyim. Birinci sınıf tıp öğrencisiyim ve kendime harçlık çıkartmak için bir iş ya da pasif gelir tarzında bir fikir arıyorum. B2 seviyesinde İngilizce'ye aynı şekilde de Makedonca'ya sahibim. Video editlemeyi biliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Freelance sitelerine bakabilirsin. Logo, Photoshop gibi bir sürü ilan oluyor onlarda. Ama net bir kazancın olmaz tabii ki belki 1 ay boyunca hiç teklif almazsın belki 10 20 tane alırsın bu tamamen senin iş üzerindeki profesyonelliğine bağlı bir durum.

Cok acil para kazanman gerekiyorsa, makale yazimi gibi isler var. Alacagin para, verecegin emege degmez ama hic yoktan iyidir.

Eger grafik tasarim ve video edit konusunda tecruben varsa bu tip islerde daha rahat edersin. Bu tip freelance isler icin de yine ilan siteleri var.
Video edit konusunda bilgim var o konuda fena olmadığımı söyleyebilirim. Peki örnek site var mı?
Şu anda yapılabilecek freelancer çalışmak var. Logo, edit yaparak kazanabilirsin.
Hangi siteden iş bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı