Öğrenciler isyanda!

Bir sınıfta 1 kişi virüslü olsa herkese bulaşır. MEB, bunu düşünebilecek kapasiteye sahip değil sanırım. İleri derece astımım var, korkuyorum.

Ne tür bir düşüncesiz oluyorsun sen ? Ben de çalıştım ama olmasını istemiyorum.
Yok, gayet mantıklı konuşuyor ve düşünceli. Her gün gündem olunca iptal olacağını falan mı sanıyordunuz ki? Bu kadar uğraşmak yerine ders çalışmak gerekiyor maalesef takmıyorlar öğrencileri, o zaman tek çözüm ders.

Yok, gayet mantıklı konuşuyor ve düşünceli. Her gün gündem olunca iptal olacağını falan mı sanıyordunuz ki? Bu kadar uğraşmak yerine ders çalışmak gerekiyor maalesef takmıyorlar öğrencileri, o zaman tek çözüm ders.
Gayet düşünceli mi ? 100.000 testte bile 10.000 vaka çıkarken tüm bir şehire yaptığını düşün orada bile bilmem kaç bin vaka çıkacaktır, hala mantıklı mı ? Ayrıca ben dersimi çalıştım.

Sınavlar olacak, hem de 3 gün sonra. Boş hareketler yapmayın artık. Tweet atacaklarına çalışsalardı, çok mutluyum. 😍
Mesele sınavlara çalışmadığı için sınavların iptal edilmesini istemesi değil, bu düşünceniz mantıksız ve çok saçma. Bu yazınızla insanlara virüs bulaşmasını ve hayatlarını kaybetmelerini umursamadığınızı söylüyorsunuz. Ben de Anadolu Lisesine gidiyorum ve 10. sınıfım. Ortalamam 99.96 ve sınavların yarısı yapılmadı. Yeterince çalıştım ve yüksek not alacağımdan eminim ama ben de sınavlar yapılsın istemiyorum çünkü ölmek istemiyorum.

Her şeyden önce bir soru sormak istiyorum. Çalışmadıkları kanısına nasıl vardınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı