Öğretmen için 20 bin TL'ye Notebook önerisi

Bütçe
20000

Erkan.Dev

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mesleği sınıf öğretmenliği olan, bellek boyutu yeterli olacak şekilde, oyun oynanmayacak, dizi/film izleme, Microsoft Office gibi Basic uygulamalar için 20.000 TL'ye kadar bütçemiz var. Notebook kullanmış ve tecrübeli arkadaşlardan ne gibi öneriler alabilirim.

Ekranı kötü TN panel almayın film izlerken kötü gözükür. Ve mesela laptop orada duruyor siz böyle arkanıza yaslandınız ekran kararır. Bu yüzden (IPS) ekranlı tercih edin.(Lenovo V15 TN panel)

Ekranı kötü TN panel almayın film izlerken kötü gözükür. Ve mesela laptop orada duruyor siz böyle arkanıza yaslandınız ekran kararır. Bu yüzden (IPS) ekranlı tercih edin.(Lenovo V15 TN panel)

Dogru soyluyor bu yorum. TN panel oyun oynamayacak biri icin cok yanlis bir tercih olur.

Onerdiginiz cihazlarin ozelliklerini okuyup yazin suraya ya da bilmiyorsaniz onermeyin.

Dogru soyluyor bu yorum. TN panel oyun oynamayacak biri icin cok yanlış bir tercih olur.

Onerdiginiz cihazlarin ozelliklerini okuyup yazin suraya ya da bilmiyorsaniz onermeyin.

Sakin ol dostum herkes yardımcı olmaya çalışıyor yine de :). IPS, TN, VA panellere hakimim fakat IPS ekran o özelliklerde o fiyat aralığında bulamayınca sizlere danışmak istedim. Ne alacağım bilmiyorum açıkçası...

Geri
Yukarı