Öğretmen için 7000TL laptop tavsiyesi

Hocam 4-5 k ya neler alınabilir mesela? Ben baktığımda ya celeron işlemcili ya da kronik sorunlu laptoplar gördüm. Çok fazla ekran kartı gereksinimi yok ancak aldığında uzun süre iş görecek bir bilgisayar istiyor. Onun için biraz güçlü bir laptop aradım.
Lenovo IdeaPad 5 82LM0093TX03 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor boyle bir urun görmüştüm 5k ya mesela
kastim yeni nesil i3 veya ryzen 3 islemcili bir bilgisayardi cunku arkadaşınızın yapacagi islemler oyle zorlu degil diye dusundum.

Lenovo IdeaPad 5 82LM0093TX03 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor boyle bir urun görmüştüm 5k ya mesela
kastim yeni nesil i3 veya ryzen 3 islemcili bir bilgisayardi cunku arkadaşınızın yapacagi islemler oyle zorlu degil diye dusundum.
İşlemler zor değil hocam genel evrak işleri. Sadece düşük bütçeli bilgisayarlar biraz çabuk bozuluyor gibi hissediyorum. Mesela bende msi ge60 var benimle aynı dönemde u işlemcili ucuz bilgisayar alan hocalar artık iş yapmıyor çok yavaş kullanılmıyor tarzında söylemleri olduğu için biraz daha güçlü en azından 5-6 yıl baş ağrıtmadan gidecek laptop arıyoruz.

Geri
Yukarı