Öğretmen maddi cezalar veriyor

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
10. sınıfa gidiyorum. Görgüsüz bir fizik öğretmenim var. Görgüsüz dememin sebebi ise derse her geç kaldığımızda bizden 10 TL alıyor, 2 kere geç kalırsak da 15 TL'ye çıkartıyor. Bazıları ödev yapmayınca ya çikolata cezası ya da baklava cezası veriyor. Benim telefonumu aldı, müdüre teslim etti. Dönem sonuna kadar vermeyeceğini söyledi. Üstüne ceza olarak havuç dilimi baklava cezası verdi. Şikayet etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakıyorlar mı bilmiyorum ancak MEB iletişim merkezini aramanızı tavsiye ederim. Yaptığı şey büyük suç ve yasak.

10. sınıfa gidiyorum. Görgüsüz bir fizik öğretmenim var. Görgüsüz dememin sebebi ise derse her geç kaldığımızda bizden 10 TL alıyor, 2 kere geç kalırsak da 15 TL'ye çıkartıyor. Bazıları ödev yapmayınca ya çikolata cezası ya da baklava cezası veriyor. Benim telefonumu aldı, müdüre teslim etti. Dönem sonuna kadar vermeyeceğini söyledi. Üstüne ceza olarak havuç dilimi baklava cezası verdi. Şikayet etmeli miyim?
MEB ilçe milli eğitim müdürlüğüne şikayet edin. Okul idaresi falan öğretmeni savunur.

Siz havuç dilimi deyince aklima geldi, benim hocam da havuç dilimi karşılığı notları duzeltiyordu. 😀 Yalan yok, 6-7 tane havuç dilimi biraz pahalıya mal oldu ama sayesinde işe yaradı.

Geri
Yukarı