Öğretmen nasıl şikayet edilir?

Hoş bir şey mi öğretmeninin öğrencisinden özür dilemesi? İşinden atılmak o kadar kolay geliyor size. Siz öğrencisiniz cebinize harçlık giriyor ama orada farklı bir durum var. Neyse anlamanızı beklemiyorum yaşınız dolayısıyla. Bir meslek sahibi olduğunuz zaman anlarsınız.
Di mi iyi alılmış milleti aşşağılamaya cevap verince de bugün tutanak tuttu eğer tutmasaydı ben vazgeçmiştim hakaretlerine rağmen de bide haklı gibi tutanak tutuyor görüşeceğiz.

Anladığım kadarıyla öğretmene diklenen serseri bir tipsin. O yüzden haketmişsin iyi olmuş ohh. Hiçbir şey de yapamazsın ona devlet o öğretmeni yetiştirmek için yüzbinlerce masraf yapıyor bir serserinin lafıyla hiçbir şey olmaz.
Max işte bu yüzden gelişemiyoruz bunun gibiler yüzünden, kendini savunan hep kötüdür zaten bu cevabi sizi insan yerine koyarak vermiyorum haberinizde olsun 🙂

Hemen CİMER'e şikayette bulunun. Böyle içi kötülük dolu öğretmenlere rahat rahat zorbalık yapma lüksünü vermeyin.
Yok bazı şahsiyetsizlere göre adam beni sınıfın içinde ezecek haklı olduğum halde hakaret edecek bide tutanak tutacak ama gene haklı o olacak bazı şahsiyetsizlere göre böyle olması gerekiyormuş.

Max işte bu yüzden gelişemiyoruz bunun gibiler yüzünden, kendini savunan hep kötüdür zaten bu cevabi sizi insan yerine koyarak vermiyorum haberinizde olsun 🙂
Hakkını savunana kimse bir şey demez. Öğretmene diklenip onu sınıf içinde küçük düşürmeye çalışırsan lafı yer rezil olursun. Derste konuşup sabote etmeye çalışan öğretmenin otoritesini sarsmaya çalışan öğrenciye az bile yapmış. Benim okulumda öylelerini öğretmen duvardan duvara vura vura döverdi. Çok şımarık bir nesil yetişiyor öğretmene bile saygıları yok.
Bir sor kendine herkese mi yapıyor yoksa sadece sana mı? Haketmesen öyle yapmaz zaten adam.

Hakkını savunana kimse bir şey demez. Öğretmene diklenip onu sınıf içinde küçük düşürmeye çalışırsan lafı yer rezil olursun. Derste konuşup sabote etmeye çalışan öğretmenin otoritesini sarsmaya çalışan öğrenciye az bile yapmış. Benim okulumda öylelerini öğretmen duvardan duvara vura vura döverdi. Çok şımarık bir nesil yetişiyor öğretmene bile saygıları yok.
Bir sor kendine herkese mi yapıyor yoksa sadece sana mı? Hak etmesen öyle yapmaz zaten adam.

Ezbere konuştuğunuz çok belli konuyu bile adam gibi okumamışsınız, adam diyorsunuz hocası kadın. Ayrıca okul Nazi Almanya'sı değil eğitim yuvasıdır. Karşınızda kim olursa olsun hatanız ne olursa olsun kimse kimseye hakaret edemez, aşağılayamaz, hem fiziksel hem psikolojik olarak zarar veremez.

Müdür dahil her yere şikayet edin, etmeden önce aileniz öğretmenle konuşsun veya siz konuşun şansınız varsa, özür dilerse erdemlilik gösterirsiniz kabul edersiniz. Özür de dilemezse her yere şikayet edin hakkınızdır. Ama umarım kendinizi savunurken saygı çerçevesinde savunmuşsunuzdur, savunursunuz.

Ezbere konuştuğunuz çok belli konuyu bile adam gibi okumamışsınız, adam diyorsunuz hocası kadın. Ayrıca okul Nazi Almanya'sı değil eğitim yuvasıdır. Karşınızda kim olursa olsun hatanız ne olursa olsun kimse kimseye hakaret edemez, aşağılayamaz, hem fiziksel hem psikolojik olarak zarar veremez.

Müdür dahil her yere şikayet edin, etmeden önce aileniz öğretmenle konuşsun veya siz konuşun şansınız varsa, özür dilerse erdemlilik gösterirsiniz kabul edersiniz. Özür de dilemezse her yere şikayet edin hakkınızdır. Ama umarım kendinizi savunurken saygı çerçevesinde savunmuşsunuzdur, savunursunuz.
Öğretmene cevap veremez. Öğrenci öğrenciliğini bilmeli sınıfta dik kafalık edip öğretmenin otoritesini sarsmaya çalışırsa öğretmen de gereğini yapar. Şikayet etse de hiçbir şey olmaz.

Müdüre söyleyin. Biz sınıfça resim hocasını müdüre şikayet etmiştik. Az daha okuldan atılıyordu.
Adamı ekmeğinden etmişsiniz bir de marifet gibi anlatıyorsun.

Adamı ekmeğinden etmişsiniz bir de marifet gibi anlatıyorsun.
Haklısınız marifet değil,birini hele ki bir öğretmeni ekmeğinden etmek çok rezil birşeydir.
Fakat öğretmen kişinin yani topluma yol gösteren, eğiten kişinin bazı kriterlere sahip olması gerekir.
Şiddetin eğitimde yeri yoktur, şiddetle yetişen/eğitilen bireylerden iyi bir toplum oluşmaz.
Ülkemizde şuan bunun sonuçlarını görmekteyiz.

Geri
Yukarı