Öğretmene WhatsApp üzerinde küfür edilirse disipline gidilir mi?

WhatsApp üzerinden alınan delil, yasa dışı delildir. Bu yüzden mahkemeye sunulamaz, sunulursa davacı ceza alır.
Suç herhangi bir iletişim aracı ile olduysa, onu unutun. Iletişimin gizliliği ilkesine aykırı.
Ne? :D Bir çocuk whatsapp'ta cumhurbaşkanına hakaret etti diye kız arkadaşı ekran görüntüsü alıp CIMER'e attı. Çocuğa dava açtılar. Dediğin o kadar mantıksız ve komik ki. İletişimin gizliliğiymiş. Millete söv, tehdit et ama şikayet edilemezsin. Neden? İletişimin gizliliği. 😅😂

Ben geçen arkadaşımdan intikam almak için onun okulundaki hocaya şişko derslerini hiç sevmiyorum demiştim.
Hiçbir şey olmamış hoca sadece engelledi numaramı çocuğada bir şey dememiş.
Profilde çocuğun resmi vardı 😄.

Ben geçen arkadaşımdan intikam almak için onun okulundaki hocaya şişko derslerini hiç sevmiyorum demiştim.
Hiçbir şey olmamış hoca sadece engelledi numaramı çocuğada bir şey dememiş.
Profilde çocuğun resmi vardı 😄.
Hocanın çocuğu olabilir

Rastgele numaraya tıklayıp hoca çıkması mı yemeyin bizi zaten sizin ona hiçbir şekilde küfretmeye hakkınız yok tamam arkadaşının içinde edersin ama gidip WhatsApp'tan hocanın numarasına küfretmeye hakkınız yok dava açarsa hoca haklı çıkar.

Bizim hoca "WhatsApp yazışmaları kanıt olarak gösterilemez" diyordu, gerçi dediklerinin 1'i bile tutmadı ama neyse
Sonuç olarak whatsapp ve benzeri uygulamalar yoluyla elektronik ortam da yapılan yazışmalar mahkemelerce delil olarak değerlendirilirler.

Şimdi birisi Cumhurbaşanı na Whatsapp üzerinden hakaret etse demediğini bırakmasa ona hiç bir şey olmayacak mı ?

Kim uyduruyor bu saçmalıkları ?

Rastgele numaraya tıklayıp hoca çıkması mı yemeyin bizi zaten sizin ona hiçbir şekilde küfretmeye hakkınız yok tamam arkadaşının içinde edersin ama gidip WhatsApp'tan hocanın numarasına küfretmeye hakkınız yok dava açarsa hoca haklı çıkar.
Kanka rasgele kapalı numara anlamında ben asla hocaya herhangi bir kötü davranışta bulunmam ben rahatlamak için yazdım

Yeni konular

Geri
Yukarı