Öksürüyorum Corona olmuş olabilir miyim?

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar arada fena bir öksürüyorum. Öksürdüğümde ciğerlerim yanıyor. Sadece öksürüğüm var bir de boğaz ağrım var. Onun dışında bir şikayetim yok. Sizce, Corona mı oldum?

Arkadaşlar arada fena bir öksürüyorum. Öksürdüğümde ciğerlerim yanıyor. Sadece öksürüğüm var bir de boğaz ağrım var. Onun dışında bir şikayetim yok. Sizce, corona mı oldum?

Hocam bunu biz bilemeyiz nereden bilelim :D gidin hastanaye test yaptırın kuzenim hiçbir şey geçirmedi ama corona oldu annem çok ağır hasta oldu ama corona oldu belli olmaz hocam riske atmayın ve hastanaye gidin derim.

Bunu düşündüm hocam sadece sizlerin yorumları ile emin olmak istedim üşütmüşte olabilirim diye.
Hocam bugün biraz asabiyim sinirliyim şeyim ondan böyle cevaplar veriyorum. Kişisel algılamayın. Hocam gözümüzde x-ray mi var? Nerden bilelim biz. Ben korona oldum gayet de normal öksürüyordum. Hiç yanmıyordu. Hocam çağırın filyasyon mu ne ekiplerini gelsinler size test yapsınlar. Çıkmayın dışarı da onlar gelsin. Vakalar olmuş 60.000 Euro 10 TL az önce baktım ekonomi desen malum. Aga yeter ya.

Arkadaşlar arada fena bir öksürüyorum. Öksürdüğümde ciğerlerim yanıyor. Sadece öksürüğüm var bir de boğaz ağrım var. Onun dışında bir şikayetim yok. Sizce, Corona mı oldum?

Sık sık dışarı çıkan birisi değilseniz ve yakınınızdan birisi pozitif çıkmadıysa hemen korona mıyım sorusu için erken. Eğer geçmezse test yaptırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı