Öldükten Sonra Steam Hesabımıza Ne Olacak?

Steam hesabımızı çocuklarımıza bırakamayacağız. Steam öldüğümüzü anlarsa kapatıyormuş ki buda zor, anlaması zor.

Şimdi aldığımız oyunun sahibi olmuyoruz, sadece lisansını mı almış oluyoruz? Hm.
Beni daha çok korkutan şey Steam'in batması. Ben ölene kadar Steam dursun da gerisi önemli değil :D
Steam batarsa zararınızı karşılarız diye de bir şey demiyorlar. Haklısınız. 😆

Steam hesabımızı çocuklarımıza bırakamayacağız. Steam öldüğümüzü anlarsa kapatıyormuş ki buda zor, anlaması zor.

Şimdi aldığımız oyunun sahibi olmuyoruz, sadece lisansını mı almış oluyoruz? Hm.

Steam batarsa zararınızı karşılarız diye de bir şey demiyorlar. Haklısınız. 😆
Okadar ödediğimiz paraya ne oluyor? Tabi ki de Steam cebe atıyor.

Okadar ödediğimiz paraya ne oluyor? Tabi ki de Steam cebe atıyor.
Bazen o oyun fiyatlarını görünce, umarım bir gün batarsın diyecek gibi oluyorsun sonra aklına bir şey geliyor, Steam batarsa sen de batarsın. 🤣
Saçma değil mi. Parasını veriyorum sonuçta.
Evet çok saçma, kişisel lisans meselesi gördüğüm en saçma şeylerden. Birde benim istediğim gibi o hesabı başka birisine verememem de acayip sinir bozucu bir durum.

Ölmesi yaklaşanlar Steam adı ve şifresini paylaşabilir:)

Ne bileyim pasif öyle kendi halinde kalıyordur herhalde. Üye sayısı düşmesin veya sonra başımız ağrımasın diye Steam silmiyordur hesapları sanmam:)

Ölmesi yaklaşanlar Steam adı ve şifresini paylaşabilir:)

Ne bileyim pasif öyle kendi halinde kalıyordur herhalde. Üye sayısı düşmesin veya sonra başımız ağrımasın diye Steam silmiyordur hesapları sanmam:)
Olaylar baya farklıymış :)

Araştırdım biraz. Birisi Steam ile iletişime geçip de durumu bildirirse Steam hesabı siliniyor, eğer bildirilmezse dediğiniz gibi hesaplar öyle kalıyor.

Öldüğünüz Zaman Steam Hesabınıza Ne Olacak ? - Hobilinka

Yeni konular

Geri
Yukarı