Ölü piksel olan monitör iade edilmeli mi?

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yeni aldığım monitörün hemen hemen tam ortasında 1 adet ölü piksel var. Beyaz ve yeşil ekrandayken belli oluyor. Sizce çok rahatsız etmiyorsa iade etmesem olur mu? İleride yayılma gibi bir durum olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride satmam diyorsanız kalsın. Fakat satmak gibi bir durumunuz varsa veya olabilirse riske gerek yok keza arkadaşın dediği gibi değer kaybı yaşatacak böyle bir durum.

Size kalmış bir şey eğer çok göze batıyor ise iade edebilirsiniz. Yayılma gibi bir durum ise söz konusu değil
Iade et. Kusurlu urun kullanmak zorunda degilsin, kaldi ki yarin bir gun satmak istediginde degeri direkt olarak %25-30 civari kadar dusuyor.
Yorumlarınız için teşekkürler. Sinerjiden almıştım ürünü, hafta içi mağazalarına gidip değişim isteyeceğim, hatta orda test edilip verilmesi gerektiğini söyleyeceğim.

Hocam peki benim Sinerjiye mi götürmem gerekir yoksa Philipsin yetkili servisine mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji iade konusunda sıkıntılı firma iade değişim yapmaz kesinlikle, servise git derler. Serviste ölü piksel sayısına göre davranır çoğu firma 3 ölü piksele kadar değişim yapmıyor.

Sinerji iade konusunda sıkıntılı firma iade değişim yapmaz kesinlikle, servise git derler. Serviste ölü piksel sayısına göre davranır çoğu firma 3 ölü piksele kadar değişim yapmıyor.
O zaman bizim iş sıkıntıya giriyor sanırım hocam. Bende 1 ölü piksel var. En iyisi ben gitmeden önce sinerjiyi arayayım yarın. Çünkü evime 1.5 saat mesafedeler boşuna gitmiş olmayayım.

Aslında uğraşmak için sürem de var. Yani ben bu monitörü test ettim sonra kutusuna koydum ama 3 ay sonra toplayacağım bilgisayarımı 3 ay boyunca kullanmayacağım. Başvurulması gereken bir yer varsa başvurabilirim yani değişim kabul etmedikleri süreçte.

O zaman bizim iş sıkıntıya giriyor sanırım hocam. Bende 1 ölü piksel var. En iyisi ben gitmeden önce sinerjiyi arayayım yarın. Çünkü evime 1.5 saat mesafedeler boşuna gitmiş olmayayım.

Aslında uğraşmak için sürem de var. Yani ben bu monitörü test ettim sonra kutusuna koydum ama 3 ay sonra toplayacağım bilgisayarımı 3 ay boyunca kullanmayacağım. Başvurulması gereken bir yer varsa başvurabilirim yani değişim kabul etmedikleri süreçte.

Sinerjiyle iletişime geçin yine de şansınızı deneyin olmazsa servisle bir görüşün philips'in ölü piksel politikasını bilemiyorum belki yardımcı olurlar, aksi halde tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı