Ölü pikselli monitör alınır mı?

BerkcanKa

Centipat
Daha fazla  

Monitör bakarken buna rastladım ve neden bu kadar ucuz diye bakınca 1-3 arası ölü piksel olabilir yazıyor bu ileride sorun çıkarır mı çünkü sorunsuz haliyle arasında 1000 TL gibi bir fark var. Ayrıca bu fiyatta daha iyi bir öneriniz varsa önerebilir misiniz?

Monitör bakarken buna rastladım ve neden bu kadar ucuz diye bakınca 1-3 arası ölü piksel olabilir yazıyor bu ileride sorun çıkarır mı çünkü sorunsuz haliyle arasında 1000 TL gibi bir fark var. Ayrıca bu fiyatta daha iyi bir öneriniz varsa önerebilir misiniz?

Alma. İleride onlar çoğalıyor.

Hocam bence o işlere pek girişmeyin 1900 TL de az değil indirimlerden çok daha iyi temiz monitörler bulabilirsiniz bu forumdaki indirim köşesini takip ederseniz bazı arkadaşlar gördükleri indirimleri paylaşıyor sizde oradan bir tane alabilirsiniz ya da İtopya incehesabın özel günlerinde en az 1 adet monitör indirime giriyor.
Mesela bugün itopyanın karne günü indirimi var oradan bende uygun fiyatlı bir monitör bekliyorum gelirse alıcağım b12 im tavan olup unutmazsam burayada linkini koyarım

Acaba bunlar nasıl
Bence saat 8 e kadar bekleyin itopyada birşey çıkmazsa bunların birinden seçiminizi yaparsınız

Yeni konular

Geri
Yukarı