Ölü pikselli monitör iade edilmeli mi?

Stoklarında olup olmadığını bilemeyiz. Yerinizde olsam şansımı denerdim.
Hocam çok rahatsız etmiyorsa kullanın bence.
Sizi rahatsız etmiyorsa değiştirmeyin
Çok minik göze batmıyor bence. Ben de panelde ki tozdan garantiye yollamıştım fakat 3 tane siyah ölü pixel olarak geçmişler renkli olmadığı için değiştirmediler.
Şansını dene ama bir dahaki gelecek monitörde aynı problemin olmayacağının garantisi yok. Risk alıp şansını deneyeceksin veya görüntü alanında değil diye kabulleneceksen. Zor bir karar. Ben şansımı denememeyi tercih ederdim.
Hocam ben fotoğrafa bile 1 dk. falan baktım görebilmek için. Kaldı ki günlük kullanımda fark edeceğinizi sanmıyorum.
Hocalarım öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ölü pixel google sayfasının çarpı kısmının oralarda bir yerlerde, normal monitöre bakarken göremiyorum bile. Yani 17 gün boyunca o kadar bekledikten sonra moral kalmadı diyebilirim ama en azından panele toz kaçmadı ve gözüme çarpacak bir yerde değil. Adamlar zar zor stok getirdiler o kadar paketle git gel yap yine ölü pixel çıkabilir diye geçiyor içimden bu msi mag274qrf modelinde ölü pixelden baya şikayet var. İade olsa (5.800 TL verecekler) buna yakın monitör bile alamayacağım o yüzden iade etmicem doğru karar vermişimdir umarım, geçen alsabileşimde 1 ile 5 ölü pixel arası mag274qrf modelini 6.300 TL'den satışa koydular o kadar yani. Son olarak diyelim ben satmak istedim 1 ölü pixel'den fiyat çok düşer mi (minnacık bir şey ya)

Hocalarım öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ölü pixel Google sayfasının çarpı kısmının oralarda bir yerlerde, normal monitöre bakarken göremiyorum bile. Yani 17 gün boyunca o kadar bekledikten sonra moral kalmadı diyebilirim ama en azından panele toz kaçmadı ve gözüme çarpacak bir yerde değil. Adamlar zar zor stok getirdiler o kadar paketle git gel yap yine ölü pixel çıkabilir diye geçiyor içimden bu MSI MAG274QRF modelinde ölü pixelden bayağı şikayet var. İade olsa 5.800 buna yakın monitör bile alamayacağım o yüzden iade etmicem doğru karar vermişimdir umarım, geçen alsabileşimde 1 ile 5 ölü pixel arası MAG274QRF modelini 6.300 TL'den satışa koydular o kadar yani. Son olarak diyelim ben satmak istedim 1 ölü Pixel'den fiyat çok düşer mi (minnacık bir şey ya)
Birşey olmaz hocam doğru kararı verdiniz :)

Hocalarım öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ölü pixel Google sayfasının çarpı kısmının oralarda bir yerlerde, normal monitöre bakarken göremiyorum bile.

Benimki de öyleydi tam çarpı kısmının sol altındaydı ve gözükmüyordu.
Oyunlarda zaten oraya niye bakayım?
Bence sıkıntı yok.

Hocalarım öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ölü pixel google sayfasının çarpı kısmının oralarda bir yerlerde, normal monitöre bakarken göremiyorum bile. Yani 17 gün boyunca o kadar bekledikten sonra moral kalmadı diyebilirim ama en azından panele toz kaçmadı ve gözüme çarpacak bir yerde değil. Adamlar zar zor stok getirdiler o kadar paketle git gel yap yine ölü pixel çıkabilir diye geçiyor içimden bu msi mag274qrf modelinde ölü pixelden baya şikayet var. İade olsa (5.800 TL verecekler) buna yakın monitör bile alamayacağım o yüzden iade etmicem doğru karar vermişimdir umarım, geçen alsabileşimde 1 ile 5 ölü pixel arası mag274qrf modelini 6.300 TL'den satışa koydular o kadar yani. Son olarak diyelim ben satmak istedim 1 ölü pixel'den fiyat çok düşer mi (minnacık bir şey ya)
Hocam bende 2800 küsürata amazondan lg24gn600b almıştım 1.5 ay önce, ilk gelince 2 tame ölü piksel testi yaptım fark etmemişim daha sonra steam kütüphanesinde fark ettim 1 tane ölü piksel vardı. Sonra iade etmek istemedim fiyatı çok arttıpı için şuan 4000 tl galiba piyasası. Bir ölü pixelden bi şey olmaz fiyst olarakta 200-300 düşürürsünüz.

Geri
Yukarı