Ölü pikselli monitör kullanılır mı?

Dünyanın parasını vermişsiniz, yani 1 ölü piksel ile kalsa o kadar sorun değil fakat artmayacağının bir garantisi yok, bizim televizyonda vardı kanser gibi yayıldı @SeRReSss 'in söylediği gibi.

Bu paranın hakkı ölü piksel değil ayrıca gözümde Samsung çok küçüldü bu aralar.

Bugüne kadar değişik tarihlerde Vatan'dan aldığım (1 LG )televizyon 2
(Benq-AOC)monitör ölü pikselli çıktı tv yi 8 yıldır kullanıyorum çoğalmadı.Monitörleri işyerinde 2 - 3 yıl kadar kullandım onlarda da çoğalma olmadi.Bence eğer rahatsız etmiyorsa servise göndermekle değişimle ugrasarak boşa zaman kaybetmeyin.

Hocalarım Vatan Bilgisayar’a yazdım,aldığım cevap ise “bir ölü piksel için değişim yapılmama ihtimali yüksektir” oldu.Bu nasıl abes bir cevaptır...
Konuşmanın görüntüsünü burada paylaşmam doğru olur mu bilmediğim için paylaşamıyorum.

Hocalarım Vatan Bilgisayar’a yazdım,aldığım cevap ise “bir ölü piksel için değişim yapılmama ihtimali yüksektir” oldu.Bu nasıl abes bir cevaptır...
Konuşmanın görüntüsünü burada paylaşmam doğru olur mu bilmediğim için paylaşamıyorum.

Teknik olarak yalan söylemiyor maalesef. Sadece bir iki ölü piksel için değişim yapmayan teknik servisler var. Ürünü satmaya gelince satıyorlar fakat satış sonrası ilgi sıfır işte.

Laptop - Ölü Piksel Sorunu | SDN Forum

Bendeki ölü pixel böyle
sendeki ölü piksel deil ekran ölmüş pixel üstünde tek canlı kalan şey :D kaç günlük cihaz bu

Geri
Yukarı