Ölü pikselli monitör nasıl iade edilir?

Fattalite

Picopat
Makaleler
2
Monitörümde 1 adet ölü piksel mevcut, daha cuma günü satın aldım lakin satıcı ölü piksel için iade almıyor, nasıl bir bahane uydurarak ürünü iade edebilirim? Ürünün jelatinleri vb. açıldı. Hepsiburada'dan satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü herhangi bir mağazadan mı aldın yoksa şahıstan mı?

Monitörümde 1 adet ölü piksel mevcut, daha cuma günü satın aldım lakin satıcı ölü piksel için iade almıyor, nasıl bir bahane uydurarak ürünü iade edebilirim? Ürünün jelatinleri vb. açıldı. Hepsiburada'dan satın aldım.
Bende 3 tane çıktı alışıyorsun bir saatten sonra değiştirirsen güzel olur ama olmazsa karalara bağlama.

hepsiburada ile temasa geçtin mi çünkü yaptığı dolandırıcılık gibi bişi kulaklık fln gibi ürünler olmadığı sürece almak zorunlu diye biliyorum

Mağaza ile satın aldım.

ASUS VG249Q1A.

Amacım o ama ne açıklama ile iade edeceğimi bilmiyorum.
Aynı monitörü ben vatandan aldım. Orda deneme imkanı oldu. 2 monitörde ölü piksel çıkmıştı. 3.sü sağlam olunca almıştım. Değişim yapmazlarsa yada iade almazlarsa tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Çok fazla zaman geçirmemeye bak sen yinede

Geri
Yukarı