Ölüm Gerçek midir?

Şahsen ben kısa süre önce ölümün gerçek olduğunu çok sert ve acı bir şekilde öğrendim. İnsan sevdiği tarafından terk edilince, onsuz yaşamaya başlayınca her gün derisi dökülüyor, etleri yok oluyor, kemikleri çatlıyor. Nefes alıp "hayata devam edip, yaşarken" bile ölümü tadıyorsak, ölüm gerçektir, inkar edilemez!

Kardeş elinin parmaklarını prizin deliklerine sok gerçek mi değil mi damarlarinda hissedersin :D

Çok çarpıldım o his ölüm hissi değil bence, daha çok biri seni yumruklamış da dayak yemişsin gibi ne olduğunu anlamama hissi, ıslak zeminde çarpılınca daha iyi olur benden tavsiye...:ROFL:

Felsefenin tükendiği yada aşındığı nokta burasıdır işte.
Öldükten sonra ne olacak? bu konu tartışılsa tartışılsa asla bitmez.
Ben öldükten sonra reenkarnasyon geçirebileceğimize inanıyorum.
Çocukluğumda çok değişik bir hava yaşardım sanki başka bir boyutta insanların hayatlarını rüyalarımda görürdüm fakat ne olduğunu bilmezdim. Çok değişik bir atmosferi vardı.
Büyüdüm felsefe yapmayı öğrendim ve reenkarnasyona inanmaya başladım. Ama tabii bilemeyiz...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı