Salad.io gerçek midir?

• Konuyu başlatan Ducé
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 13B
Ben salad.io yu VDS te kullanıyorum amazonun vdslerinde hata almıyorum. 8₺ verip 7 tane VDS açılabiliyor. CPU ile 8GB ramli VDS de para kazanmaya çalışırsaniz 1 haftada 1 dolar kazanırsınız.😅 Birkaç önemli ayarı yapınca günde 40 dolar kadar kazanabilirsiniz. Bazen google cloud da bile hata vermeden yapılabiliyor.

Hocam daha karlı ve de kaç derece de çalışacağına karar verebileceğiniz uygulamalar var onları kullanırsanız 60-65 derece arası sıkıntı yaratmaz.

Hocam dediğin şekilde süreç içerisinde daha iyi para kazanılır mı? Ayrıca bilgisayara rövaşata çeker mi?
Hocam deneme yanılma yöntemi ile olur bu iş 65 derece üstü olmaz ise rövaşata çekmez ama garantisini kimse veremez nasıl olsa mining yapıyorsunuz. Bi 55 derece de falan çalıştırın kar elde ediyorsanız elektrik faturasına oranla o derece de kullanın. Ekran kartınız neydi bu arada?

Dolandırılma şansınız var profesör. Nede olsa siz zeki adamsınız gelmezsiniz böyle şeylere...
salad.io yu denedim dolandırılmıyorsunuz merak etmeyin ;)
Hocam deneme yanılma yöntemi ile olur bu iş 65 derece üstü olmaz ise rövaşata çekmez ama garantisini kimse veremez nasıl olsa mining yapıyorsunuz. Bi 55 derece de falan çalıştırın kar elde ediyorsanız elektrik faturasına oranla o derece de kullanın. Ekran kartınız neydi bu arada?
o derece işi nasıl oluyor? Ayrıca CPU var sadece VDS imde. Kendi PC m zaten varlığı çok önemsenmeyecek bir GPU ya sahip :/

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı