OEM AMD RX 460 alınır mı?

Alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    39

Syrus

Hectopat
Ryzen 3 2200G işlemci kullanıyorum. OEM AMD RX460 neden ucuz fiyata satılıyor? Normal kartlardan tek farkı soğutması mı?

Screenshot_20190128-080939.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vega8'den çok daha güçlü bir ekran kartıdır. Neredeyse 3'e katlar. Fakat yukarıda göstermiş olduğunuz modelin fan dizaynı yetersiz kalacağından sıcaklıktan dolayı o performansı alamayacaksınız.

Bence kesinlikle alınmaz. Onun yerine Aliexpress'ten aynı fiyata GTX950 bulunabilir.

İnternette psu calculator diye araştır.Orda işlemcini falan yazarsan ne kadar ihtiyacın olduğunu görürsün.Psu'un çok kötü değilse yeteceğini düşünüyorum.Bu 12 V kanalından kaç amper verildiğine bağlı.Psu üzerindeki değerleri yazabilir misiniz?

İnternette psu calculator diye araştır.Orda işlemcini falan yazarsan ne kadar ihtiyacın olduğunu görürsün.Psu'un çok kötü değilse yeteceğini düşünüyorum.Bu 12 V kanalından kaç amper verildiğine bağlı.Psu üzerindeki değerleri yazabilir misiniz?
+12V ALTINDA 16A YAZIYO BİRDE
-12V ALTINDA 0.8A YAZIYO
YETER Mİ USTA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı