OEM Key vs. Orijinal Windows

Anladım teşşekürler, peki performans açısından ikiside aynı değil mi?
Windows'u isterseniz Retail, ister OEM, ister MAK ile etkinleştirseniz dahi, Windows halen aynı.
Hayır, hiçbir farkı yok.
Performansı aynı.
Hayır, anladım sadece ilk kez masaüstü alacağım ve biraz tedirginim.
Ülkemizde 1.300 liralara ve kendi sitesi üzerinden Microsoft'un 1.200-1.300 TL'ye sattığı ürün neden 70 lira? Onu anlamadım ve şimdi anlamış bulunmaktayım. Mesela şöyle düşün, bir kulaklık alacaksın ikisi de aynı fakat diğeri daha pahalı araştırmaz mısın, güvenilir mi değil mi diye? :)
Birisi anakarta yerleşip, anakart değişene kadar kalıyor.
Diğeri ise hesaba yerleşip, ömür boyu kalıyor.
Bu yüzden fark var.

Hayır, anladım sadece ilk kez masaüstü alacağım ve biraz tedirginim
Ülkemizde 1.300 Liralara ve kendi sitesi üzerinden Microsoft'un 1.200-1.300 TL'ye sattığı
Ürün neden 70 Lira? Onu, anlamadım ve şimdi anlamış bulunmaktayım mesela şöyle düşün bir kulaklık alacaksın ikisi de aynı fakat diğeri daha pahalı araştırmaz mısın güvenilir mi? Değil mi diye? :)

Ben zaten araştırıp aldım. İnternetten Retail diye satılan bir siteden 25 TL'ye aldım. Şu an sorunsuz kullanıyorum. Yani güvenebilirsin sıkıntı yok. Ben de başta korkmuştum ilk kez aldığım için ama korkulacak bir şey olmadığını anladım.

Ben zaten araştırıp aldım. İnternetten Retail diye satılan bir siteden 25 TL'ye aldım. Şu an sorunsuz kullanıyorum. Yani güvenebilirsin sıkıntı yok. Ben de başta korkmuştum ilk kez aldığım için ama korkulacak bir şey olmadığını anladım.
Anladım, ismi veriliyormu bilmiyorum fakat bir sitede 79 TL'ye buldum ve herkes güvenilir diyor, korktuğum noktada şu alıyorum, 1-2 hafta sonra iptal edilirse ne olucak? bu yüzdende biraz tedirginim

Anladım, ismi veriliyor mu bilmiyorum fakat bir sitede 79 TL'ye buldum ve herkes güvenilir diyor, korktuğum noktada şu alıyorum, 1-2 hafta sonra iptal edilirse ne olacak? Bu yüzden de biraz tedirginim

Biraz pahalıya bulmuşsun. 30 TL'ye de satılanlar var. Oralardan bakmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı