Windows 10 Pro orijinal Key girilirse OEM Key gider mi?

Mustafaadsh2

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben zamanında Windows'umu OEM Key'le aktiflestirmistim fakat şu anda Microsoft'un sitesinden orijinal Windows almak istiyorum. Fakat OEM Key'ler format atsan da tekrar aktiflesiyor anakarta gömülü olduğu için. Ben format atıp Windows kurulumu esnasında bu yeni aldığım orijinal Key'i girsem o eski OEM Key anakarttan silinir gider değil mi?

Ürün anahtarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben zamanında Windows'umu OEM Key'le aktiflestirmistim fakat şu anda Microsoft'un sitesinden orijinal Windows almak istiyorum. Fakat OEM Key'ler format atsan da tekrar aktiflesiyor anakarta gömülü olduğu için. Ben format atıp Windows kurulumu esnasında bu yeni aldığım orijinal Key'i girsem o eski OEM Key anakarttan silinir gider değil mi?

Satın alacağın ürün anahtarını Microsoft hesabın ile eşleştirirsen gömülü olan ürün anahtarının çalışmasına gerek kalmaz.

Hali hazırda key giriliyken neden yeni bir key girmeye çalışıyorsun ki?
Parasını vermediğim için kendimi rahatsız hissediyorum bu yüzden orjinalini almak istedim.
Satın alacağın ürün anahtarını Microsoft hesabın ile eşleştirirsen gömülü olan ürün anahtarının çalışmasına gerek kalmaz.
Bu oem satın aldığım key Microsoft hesabımla eşleşmisti. Farkli bir Microsoft hesabı mi kullanmam gerekiyor?
Ürün anahtarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.
Cok teşekkür ederim. Acaba yeni aldığım keyi kullanamam ve eski gömülü olan key mi ortaya çıkar diye endişelenmiştim.

Bu OEM satın aldığım Key Microsoft hesabımla eşleşmisti. Farkli bir Microsoft hesabı mi kullanmam gerekiyor?

Microsoft'un sitesinde hesabım kısmına gelirseniz "Cihazlar" sekmesi var, oradan oturum açtığınız PC'ler gözüküyor, Key'lerde aynı şekilde her PC için ayrı ayrı tutuluyor, dilediğiniz cihazı kaldırabilirsiniz.

Microsoft'un sitesinde hesabım kısmına gelirseniz "cihazlar" sekmesi var, oradan oturum açtığınız PC'ler gözüküyor, Key'lerde aynı şekilde her PC için ayrı ayrı tutuluyor, dilediğiniz cihazı kaldırabilirsiniz.

Şu an kaldırdım fakat orijinal Windows Key'i için ayrı hesap mi açmam gerekiyor. Eski hesabim eski OEM Key'le eslesmisti o hesabı girersem eski OEM aktif olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı