Orijinal Windows 10 key OEM çıktı

OEM key yeni PC ile birlikte gelen key yeni PC alanlara daha ucuza PC satan vatan gibi yerlere veriliyor. Dolandırıcılık yok ki kampanya gibi bu. İstersen Windows'u kutulu da alırsınız daha pahalıya onu da istediğiniz zaman kurabilirsiniz.

Ha kişi 20TL'ye alır onun garantisi yoktur belki hiçbir şey olmaz o başka konu ama dolandırıcılık tabiri yanlış olmuş.

Etkin yazıyor hocam. Kusra bakmayın cahilliğime gelmiş bir an için dolandırıldım sandım. Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı arkadaşıma buradan key satın alıp lisanslamıştık.

OEM key yeni PC ile birlikte gelen key yeni PC alanlara daha ucuza PC satan vatan gibi yerlere veriliyor. Dolandırıcılık yok ki kampanya gibi bu. İstersen Windows'u kutulu da alırsınız daha pahalıya onu da istediğiniz zaman kurabilirsiniz.

Ha kişi 20TL'ye alır onun garantisi yoktur belki hiçbir şey olmaz o başka konu ama dolandırıcılık tabiri yanlış olmuş.

Monster'a artık katlanamıyorum teknik desteğe verdiğimde ekranımda çizik oldu sorun değildi ancak bunu yaptıklarını da reddettiler. Ondan dolayı şüpheyle yaklaştım.

Retail OEM'den kötü ki :D

Retail nasıl kötü olabiliyor merak ettim?

Kutulu aldığım Windows 10 64 Bit orijinal Retail key.

İstediğim PC'ye anakart değişimi de olsa kurabiliyorum ve benim. OEM key geçiş yapamazsınız sadece o PC'ye kurulum yaparsınız. Retail key kutulu ise çok avantajlı ama Windows 7 veya 8'den direk Windows 10'a geçiş keyi bedava verdiğinde aldıysanız o hakkınız 1 anakart ile sınırlı yani Retail key 2'ye ayrılıyor.

Ve kutulu olan en iyisidir.

Ben Monster alırken Windows yüklü almıştım
Gmail hesabımı giriyorum Windows etkinleşiyor
Cihaz fark etmiyor bu arada diğer aldığım PC'ye girdim onda da etkinleştirildi.

Geri
Yukarı