OEM RX460 alınır mı?

Merhabalar. Bu aralar ünlü olan OEM RX 460 ekran kartı ile ilgili sorularım olacaktı. Alıp almama konusunda çok kararsızım. Bütçem çok kısıtlı olduğu için Aliexpress'den GTX 750 Ti almak yerine bunu düşündüm.

1. Fanı çok küçük. Yazın sıcaklık ile ilgili çok bir sıkıntı olabilir mi?
  2. Nagas AO500W Power'ım var.12V'dan 380W veriyordu. Herhangi bir sıkıntı olur mu?
Şimdiki sistemim:
İşlemci: AMD FX-6300
Ekran Kartı: Powercolor HD7730
Anakart: M5A97 R2.0

Teşekkürler :)
Bence alabilirsin. Sıcaklığın 75 dereceyi geçecegini düşünmüyorum. O fiyata da pek bir alternatifin yok gibi. 🙂

Alınmaz. Geçenlerde çok problemler oldu görüntü gelmeme gibi. Zaten ne olduğu belli değil.

Yaza kadar stok bitmezse bende almayı planlıyorum. Zaten 2 yıl garanti veriyorlar. Kaç derecede çalıştığını umursamıyorum en kötü ihtimalle fan devri yükseltilir ya da termal macunu değiştirilerek sıcaklıklar istenilen seviyeye düşürülür. Fiyatıda gayet iyi.
Evet dediğiniz gibi bende düşündüm termal macun sürmeyi Xigmatek termal macunum var.İslemcide çok iyi performansini gördüm ama bunda aynı etkiyi verebilir mi birde HD7730 daki fanımı buna monte edebilir miyim ki ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı